Marilyn Manson i Cyndi Lauper wykonali wspólnie "Beautiful People" i "Girls Just Want to Have Fun"

13.12.2019 16:42
Marilyn Manson|undefined Fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

12 grudnia 2019 roku podczas występu w Los Angeles wokalista Marilyn Manson zaśpiewał na scenie z Cyndi Lauper. Wykonali wspólnie dwa hity.

"Home for the Holiday" to coroczna impreza, na której gwiazdy zbierają pieniądze na cele charytatywne. Koncert odbywa się w Los Angeles i można zobaczyć na nim reprezentantów różnych gatunków muzycznych. W tegorocznej edycji imprezy wziął udział między innymi Marilyn Manson.

Marilyn Manson i Cyndi Lauper wystąpili w duecie

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów metalowych na świecie dołączył w Lost Angeles do występu Cyndi Lauper. Muzycy wspólnie wykonali dwa przeboje "Girls Just Wanna Have Fun" oraz "The Beautiful People".

Przeczytaj także

Pierwszy kawałek jest jednym z największych hitów wokalistki. Utwór skomponował Robert Hazard w 1979 roku specjalnie na debiutancki album Lauper "She's So Unusual". Z kolei "The Beautiful People" pochodzi z repertuaru Marilyna Mansona. Jest to kompozycja, która pojawiła się na albumie "Antichrist Superstar" z 1996 roku.

Jak widzimy na nagraniu, Manson dobrze bawił się w towarzystwie znanej wokalistki. Mroczny wokalista nie był jednak jedyną osobą, z którą Lauper zaśpiewała tego wieczoru. Do Cyndi dołączył także Hanry Rollins, który wykonał z artystką utwór "Rise Above" z repertuaru Black Flag.

Zobacz też: Marilyn Manson opublikował cover "The End" zespołu The Doors 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.