Marilyn Manson i Mariah Carey razem w świątecznej piosence. Posłuchaj "All I Want For Christmas is the Beautiful People"

11.12.2019 12:15
Marilyn Manson|undefined Fot. kadr z wideo

"All I Want for Christmas is You" i "The Beautiful People" w jednym utworze? Takie połączenie brzmi naprawdę dobrze!

Święta zbliżają się nieubłaganie, wszyscy zaczynają już wariować i wydawać swoje oszczędności na prezenty, świąteczne kreacje i ozdoby na choinkę. Nie lubicie Świąt? Macie dosyć słodkich piosenek o zimie i Rudolfie czerwononosym? Mamy dla Was utwór, który sprawi, że jakimś cudem przeżyjecie tegoroczną Gwiazdkę.

Marilyn Manson i Mariah Carey razem w świątecznej piosence. Posłuchaj "All I Want For Christmas is the Beautiful People"

Kojarzycie kawałek Mariah Carey "All I Want for Christmas is You"? Na pewno go znacie, bo od początku grudnia ten właśnie utwór można usłyszeć w każdym sklepie, w którym trwa zakupowy szał. Dla większości metalowych dusz świąteczny hit piosenkarki jest prawdziwą torturą. A gdyby tak do tego akompaniamentu dołożyć wokal Marilyna Mansona? Brzmi absurdalnie? Nie dla YouTubera z kanału Bill McClintock, który stworzył mashup łącząc "All I Want for Christmas is You" z "The Beautiful People". Co ciekawe, takie dziwne połączenie brzmi naprawdę dobrze:

Przeczytaj także

Świątecznym piosenkom przyjrzeli się nawet naukowcy, którzy stwierdzili, że zbyt często słuchanie świątecznych przebojów wywołuje rozdrażnienie i niepokój, co powoduje spotęgowanie odczuwanych stresów. Szczególnie narażeni są sprzedawcy, którzy słyszą takie utwory przez cały czas trwania pracy. Co za dużo, to niezdrowo.

Zobacz także: Gotycki cover "Last Christmas". Czy ta wersja sprawi, że zaczniemy lubić świąteczny przebój?

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.