Marilyn Manson pozwał Evan Rachel Wood o zniesławienie i sfałszowanie dowodów

03.03.2022 10:46
Marilyn Manson pozwał Evan Rachel Wood o zniesławienie i sfałszowanie dowodów Fot. Sthanlee Mirador/Sipa USA/East News

Aktorka w 2021 roku oskarżyła Mansona o dopuszczanie się wobec niej wielu aktów przemocy, przemocy seksualnej, a także uprawianie groomingu. Artysta stwierdził, że to wszystko są kłamstwa.

Manson pozwał Evan Rachel Wood. Twierdzi, że sfałszowała dowody

Marilyn Manson postanowił pozwać Evan Rachel Wood. Aktorka oskarżyła go o wiele przestępstw natury seksualnej, znęcanie się fizyczne i psychiczne, czy grooming. Manson początkowo wystosowywał oświadczenia, w którym podważał jej słowa, a teraz postanowił oskarżyć ją o zniesławienie, a także fałszowanie dowodów - w tym listu od agenta CIA.

Polecamy

Sprawa wpłynęła już do Sądu Najwyższego w Los Angeles i jak czytamy w pozwie złożonym przez Mansona i jego reprezentantów:

Ta akcja wynika z bezpodstawnych i nielegalnych aktów dokonanych przez Evan Rachel Wood i jej partnerkę Ashley Gore/Illma Gore, które miały na celu pokazać Briana Warnera/Marilyna Mansona jako gwałciciela, stręczyciela - coś, co kompletnie zniszczyło pełną sukcesów karierę Mansona w muzyce, telewizji i filmach.

Pozew ma trafić przed ławę przysięgłych. W nim, Manson i jego prawnicy oskarżają Wood i Gore o włamanie się do komputerów Mansona i "tworzenie fikcyjnego konta e-mail, z którego tworzyły dowody przeciwko Mansonowi".

Kolejne oskarżenia są równie ciężkie - według nich, Wood i Gore podszywały się pod agenta Federal Bureau of Investigation w celu tworzenia fikcyjnych historii o tym, że domniemane ofiary Warnera były w niebezpieczeństwie. 

Polecamy

Jak w rozmowie z Deadline wyjawił główny prawnik Mansona, Howard King:

Składamy ten pozew teraz, ponieważ zdołaliśmy znaleźć ogromną ilość dowodów - zarówno dokumentów, jak i opowieści świadków - które potwierdzają, że Evan Rachel Wood i Illma Gore fałszowały historie na temat mojego klienta.

Następnie dodał:

To niezwykle ważne, by nie łączyć ze sobą postaci Marilyna Mansona i Briana Warnera. Słowa Wood mogą rezonować z powodu "szokującej" postaci Marilyna Mansona, ale one nie są prawdziwe.

Prawnicy Wood na razie nie odpowiedzieli na pozew Mansona.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.