Marilyn Manson skomentował swój pozew przeciwko Evan Rachel Wood

04.03.2022 10:14
Marilyn Manson skomentował swój pozew przeciwko Evan Rachel Wood Fot. Rex Features/East News

Wokalista postanowił zabrać głos w sprawie głośnej sprawy - Manson i jego prawnicy złożyli pozew do Sądu Najwyższego w Los Angeles.

Marilyn Manson skomentował swój pozew przeciw Evan Rachel Wood

Marilyn Manson postanowił pozwać Evan Rachel Wood. Aktorka oskarżyła go o wiele przestępstw natury seksualnej, znęcanie się fizyczne i psychiczne, czy grooming. Manson początkowo wystosowywał oświadczenia, w którym podważał jej słowa, a teraz postanowił oskarżyć ją o zniesławienie, a także fałszowanie dowodów - w tym listu od agenta FBI.

Polecamy

Wokalista postanowił wypowiedzieć się na temat całej sprawy na Instagramie, pisząc:

Nadejdzie czas, kiedy będę mógł się podzielić większą ilością informacji na temat ostatniego roku. Do tego czasu będę musiał pozwolić faktom mówić za siebie.

Jak czytamy w pozwie złożonym przez Mansona i jego reprezentantów:

Ta akcja wynika z bezpodstawnych i nielegalnych aktów dokonanych przez Evan Rachel Wood i jej partnerkę Ashley Gore/Illmę Gore, które miały na celu pokazać Briana Warnera/Marilyna Mansona jako gwałciciela, stręczyciela - coś, co kompletnie zniszczyło pełną sukcesów karierę Mansona w muzyce, telewizji i filmach.

Polecamy

Pozew ma trafić przed ławę przysięgłych. W nim, Manson i jego prawnicy oskarżają Wood i Gore o włamanie się do komputerów Mansona i "tworzenie fikcyjnego konta e-mail, z którego tworzyły dowody przeciwko Mansonowi".

Kolejne oskarżenia są równie ciężkie - według nich, Wood i Gore podszywały się pod agenta Federal Bureau of Investigation w celu tworzenia fikcyjnych historii o tym, że domniemane ofiary Warnera były w niebezpieczeństwie. Na razie nie ustalono daty rozprawy sądowej.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.