Marilyn Manson uniewinniony? Sędzia oddalił pozew o molestowanie seksualne

16.09.2021 10:51
Marilyn Manson uniewinniony? Sędzia oddalił pozew o molestowanie seksualne Fot. Gilbert Flores /Broadimage/Broad Image/East News

Manson kilka miesięcy temu został oskarżony publicznie o molestowanie seksualne i znęcanie się przez kilka kobiet. Przeciwko wokaliście wpłynęło do sądu kilka pozwów, a teraz jeden z nich został oddalony.

Sędzia oddalił jeden z pozwów przeciwko Marilynowi Mansonowi

Jak podaje TMZ, sędzia oddalił pozew przeciwko Marilynowi Mansonowi, w którym Jane Doe (pseudonim nadawany kobietom, które chcą zachować anonimowość w sprawach sądowych) oskarżyła wokalistę o gwałt i grożenie jej śmiercią. Pitchfork potwierdził te informację. Według sędziego, przedstawione zarzuty "nie były wystarczające do skorzystania z reguły opóźnionego wykrywania".

Polecamy

Kobieta, która zaczęła się spotykać z Mansonem w 2011 roku, ma teraz 20 dni na ponowne rozpatrzenie swojego pozwu i dodanie do niego kolejnych szczegółów. Te mogą spowodować ponowne rozpatrzenie sprawy.

Manson wciąż ma przed sobą jeszcze 3 inne pozwy. Była asystentka oskarżyła go w maju 2021 roku o napastowanie seksualne, pobicie i nękanie. W kwietniu aktorka Esme Bianco oskarżyła go o napaść na tle seksualnym i napastowanie seksualne, natomiast modelka Ashley Morgan Smithline oskarżyła go o seksualne napastowanie, napaść na tle seksualnym oraz nieprawe uwięzienie.

Polecamy

O znęcanie się i inne nielegalne działania wobec niej oskarżyła go również aktorka Evan Rachel Wood.

Oprócz tego Manson został oskarżony o dwa wykroczenia podczas koncertu z sierpnia 2019 roku. Wokalista w sądzie powiedział, że nie jest winny. Niedawno powrócił natomiast do życia publicznego, pojawiając się podczas show Kanyego Westa w Chicago. Wystąpił również na jego albumie.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.