Marky Ramone pacnie Twój telefon

Urszula Drabińska
20.02.2015 15:40
Marky Ramone pacnie Twój telefon Fot. kadr z wideo

Wkurzają Was wszechobecne na koncertach komórki? Sprawdźcie packę na smartfony od perkusisty Ramones!

Ile razy chcieliście zrobić krzywdę osobom, które na koncertach zamiast się bawić stoją jak kołki, kręcą słabe filmiki i do tego zasłaniają Wam widok? Marky Ramone znalazł rozwiązanie. Potrzebujecie perkusyjnej pałki, 7-calowego singla Ramones oraz dobrego kleju. Zobaczcie, co z tym wszystkim zrobić!

Muzyk nie ma litości ani dla filmowców – amatorów, ani dla strzelających sobie selfie ze sceną w tle.

Następnym razem, gdy wyciągniesz smartfona na koncercie, będę tuż za tobą, z singlem Ramones na pałeczce. Przyjdę po ciebie!

Packa nie jest rozwiązaniem idealnym, Marky zdaje sobie z tego sprawę. Jeśli chcecie mieć pewność, że koncertowy przeszkadzacz już nigdy nie zamieści żadnego zdjęcia na Instagramie, zamiast winylowej łapki użyjcie autobiografii perkusisty „Punk Rock Blitzkrieg: My Life as a Ramone”.

Muzyk nie jest jedynym artystą, któremu przeszkadzają komórki.

Corey Taylor leje wodę

Frontman Slipknota ma równie radykalny sposób na cyfrowych intruzów. Zapytany o telefony podczas występu odpowiada:

Widzę je co chwilę. Podczas naszych show ludzie nie robią tego często, a jeśli już, to z tylnych rzędów, ponieważ jak tylko zobaczę kogoś, kto gapi się na swój telefon, tweetuje lub robi z nim cokolwiek innego, opróżniam nad nim butelki z wodą.

Doprowadziło to już do zniszczenia kilku urządzeń. Corey Taylor wzrusza ramionami.

Mówię ludziom: „Hej, to jest występ na żywo. Uważaj albo niech cię tu nie będzie”. Ludzie muszą się odłączyć od sieci i zdać sobie sprawę, że tracą swoje życie. To smutne. Może to ja jestem starym zgredem – nie obchodzi mnie to.

Koncerty są od tego, by przeżyć coś razem z innymi, a nie po to, by izolować się od świata za pomocą ekranu i nagrywać filmiki, które obejrzy się potem raz czy dwa. Wspomnienia są cenniejsze. Zgodzicie się z tym?

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.