Mashup "Króla Lwa" i Foo Fighters to najlepsze połączenie, jakie dzisiaj usłyszysz [WIDEO]

Joanna Chojnacka
18.07.2019 13:52
Foo Fighters|undefined Fot. PAWEL SKRABA/REPORTER

Na YouTubie pojawiło się wideo łączące bajkę o Królu Lwie i twórczość grupy Foo Fighters. Sprawdź, jak brzmi utwór "All Circles Of Life".

W sieci nie brakuje mashapów muzycznych. Fani różnych kapel łączą twórczość swoich ulubieńców na wiele sposobów. Czasem dobierają numery tak dobrze, że wydaje się, iż to oryginały. Z racji niedawnej premiery "Krola Lwa" jeden z YouTube'owych twórców połączył ścieżkę dźwiękową z filmu z utworem Foo Fighters.

Król Lew i Foo Fighters - All Circles Of Life

19 lipca 2019 roku w kinach pojawi się nowa wersja "Króla Lwa", kultowej animacji z 1994 roku. Wstępne recenzje filmu sugerują, że to produkcja, którą trzeba zobaczyć. I chociaż w ścieżce dźwiękowej nie usłyszymy Dave'a Grohla i Foo Fighters, dzięki kanałowi DJ Cummerbund na YouTubie możemy sprawdzić, co by było gdyby tak się jednak stało.

Przeczytaj także

Youtuber połączył utwór Foo Fighters "All My Life" z epickim "Circle Of My Life" Eltona Johna. Twórca napisał pod filmem:

Pomyślałem, że podejmę wyzwanie i połączę te numery. To była głupia, spontaniczna decyzja, ale kocham Foo Fighters, słonie i całą resztę. Dlatego...proszę, oto miks.

Zobacz też: Jak brzmi mashup Rammsteina z Wild Cherry i Metallicą?  

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.