Mastodon, były gitarzysta Megadeth i inne gwiazdy stworzyły metalowy cover Fleetwood Mac [WIDEO]

15.09.2020 13:03
Mastodon, były gitarzysta Megadeth i inne gwiazdy stworzyły metalowy cover Fleetwood Mac [WIDEO] Fot. Gonzales Photo/Avalon/REPORTER/East News

Członkowie Mastodona, Baroness, Lucifera i Cave In oraz Marty Friedman (ex-Megadeth) stworzyli specjalny, międzynarodowy cover klasyku od Fleetwood Mac. Posłuchajcie "You Make Loving Fun" w wersji metalowej.

Członkowie Mastodona, Lucifera czy Baroness wzięli na warsztat przebój Fleetwood Mac "You Make Loving Fun" z 1977 roku i stworzyli z niego metalowego walca. Wszystko odbyło się w ramach serii Two Minutes to Late Night. 

Mastodon i inni stworzyli metalowy cover Fleetwood Mac

Gwiazdorski line-up coveru tworzyli: były gitarzysta Megadeth Marty Friedman, Bill Kelliher z Mastodona, Johanna Sadonis i Nicke Andersson z Lucifera (Andersson występował również z Entombed oraz The Hellacopters), basista Nick Jost z Baroness, frontman Cave In/Mutoid Man Stephen Brodsky oraz twórcy Two Minutes to Late Night, Gwarsenio Hall i Hard Melissa.

Przeczytaj także

Efekt ich współpracy znajdziecie poniżej:

W opisie możemy natomiast przeczytać, że grupa stworzyła cover "ulubionego kawałka Fleetwood Mac waszych matek, ale też i nasz". Nagranie jest też międzynarodowe, ponieważ Marty Friedman mieszka w Japonii, Johanna i Nicke w Szwecji, a reszta w USA.

Samo Two Minutes to Late Night jest natomiast "jedynym na świecie metalowym talk-show", a wcześniej stworzyli już covery Billy'ego Idola, czy Rage Against The Machine. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.