Mastodon wydał nowy, bardzo niepokojący i obrzydliwy klip do "More Than I Could Chew" [WIDEO]

13.07.2022 12:06
Mastodon wydał nowy, bardzo niepokojący i obrzydliwy klip do "More Than I Could Chew" [WIDEO] Fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Kolejny dziwny klip do kolekcji - Mastodon zaprezentował właśnie nowe wideo do "More Than I Could Chew", w którym diabeł biega po polu, a zespół wygląda, jakby podróżował do innego wymiaru.

Mastodon wydał nowe przerażające i absurdalne wideo

Co się stanie, jak weźmiecie klipy do "Heart-Shaped Box" Nirvany, "Black Hole Sun" Soundgarden i "Until It Sleeps" Metalliki, a potem dodacie do nich jeszcze sporo psychodelików? Prawdopodobnie nowe wideo od Mastodona. 

Polecamy

To powstało na potrzeby singla "More Than I Could Chew" z ich najnowszego krążka "Hushed and Grim" i zostało zrealizowane przez Zeva Deansa. W klipie widzimy m.in. diabła biegającego po polu (czy właściwie Edenie) i uwodzącego Ewę, podczas kiedy zespół podróżuje między wymiarami, a ich twarze są zniekształcone efektami rodem z Instagrama. Kreatywności panom z Mastodona odmówić nie można.

Zobaczcie "More Than I Could Chew" poniżej:

Krążek ''Hushed and Grim" ukazał się 29 października 2021. Płyta jest następcą ''Emperor of Sand'' z 2017 roku. Nowy materiał został nagrany w studiu West End Sound, który zlokalizowany jest w należącym do kapeli kompleksie Ember City w Atlancie. Za produkcję albumu odpowiada David Bottrill. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.