Mastodon zdradza, jak być w ciąży z piwem

Urszula Drabińska
02.04.2015 13:50
Mastodon zdradza, jak być w ciąży z piwem Fot. kadr z wideo

Zobaczcie, jak według Mastodona i browaru Mikkeller powstaje piwo! Określenie „piwny brzuszek” już nigdy nie będzie oznaczało tego co dotychczas.

Lejki, zlewki, kolby i cylindry z najróżniejszymi miksturami wtłaczanymi do żył i starszy pan, który w ten sposób zachodzi w ciążę piwną – zobaczcie, jak przy dźwiękach „Feast Your Eyes” z ostatniej płyty Mastodona „Once More ‘Round The Sun” powoływane jest do życia piwo z domieszką krwi – piwo dla prawdziwych mężczyzn!

Mastodon użyczył swojej muzyki pojawiającemu się pod koniec filmu właścicielowi browaru Mikkeller z okazji angielskiej premiery jego książki. Mikkel Borg Bjergsø nie kryje radości z obu faktów.

Są tu jacyś domowi piwowarzy?Celem uczczenia angielskiej wersji Mikkelera „Book of Beer” Mikkelera sprzymierzyliśmy się z szalonymi głowami z Colibri i naszymi dobrymi przyjaciółmi z Mastodona.Zapnijcie pasy, przyjaciele -
Mastodon-Mikkeller

Duńczyk w ten sposób promuje swój przewodnik po najlepszych piwach i opowiada, jak je smakować oraz jak zrozumieć wszystkie jego aromaty. Proponuje, by zacząć pić piwo do posiłków zamiast wina. Dzieli się również dobrymi radami, jak założyć własny browar i stworzyć własny napój z procentami. Niekoniecznie według receptury przedstawionej w powyższym wideo.

Amerykańskich muzyków nie trzeba było długo namawiać do współpracy. Kluczowe było jedno słowo – „piwo”.

Mastodon kocha złoty trunek

To nie pierwsza współpraca Amerykanów z przemysłem browarniczym. W 2013 roku Mastodon promował 8,3-procentowe piwo Black Tongue. Podwójne czarne IPA zainspirowane muzyką tego zespołu wyprodukowało trzech zapaleńców z Signature Brew w Londynie.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.