Matka Chestera Benningtona przerywa milczenie w sprawie Mike'a Shinody

Joanna Chojnacka
10.12.2018 13:30
Mike Shinoda i Chester Bennington|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Po śmierci Chestera Benningtona wyszły na jaw jego trudne relacje z kolegą z zespołu Mike'em Shinodą. Trwają spekulacje, czy konflikt był prawdziwy. Głos w sprawie zabrała matka zmarłego wokalisty.

Chester Bennington powiesił się w swojej prywatnej rezydencji w Los Angeles w lipcu 2017 roku. Muzyk latami zmagał się z depresją, która niestety zakończyła się samobójstwem. Po niemal 1,5 roku od śmierci muzyka, jego siostra zabrała kontrowersyjny głos w sprawie relacji Chestera z Mike'em Shinodą. Tobi Bennington oskarżyła kolegę brata o fałsz. Opowiedziała, że ten znęcał się nad Chesterem, a skrucha po jego śmierci była udawana. Co ciekawe, jej słowa potwierdziła też była żona Benningtona, Samantha.

Matka Benningtona przerywa milczenie w sprawie Shinody

Kolejną osobą, która zabrała głos na temat relacji Shinody z Chesterem jest matka Benningtona. Susan Eubanks opublikowała na swoim Twitterze wpis nawiązujący do wcześniejszych oskarżeń Tobi. Zapewniła w nim, że prawda wkrótce powinna wyjść na jaw. 

Wiem, że to może trochę potrwać, ale prawda w końcu wyjdzie na jaw.

Chociaż wpis jest dość enigmatyczny, możemy domyślać się, że swoimi słowami Susan potwierdziła wcześniejsze wpisy Tobi. Najwyraźniej kobiety znają więcej szczegółów dotyczących konfliktu Shinody z Chesterem, jednak z jakichś przyczyn póki co ich nie zdradzają. 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.