Metallica na liście Najlepiej Zarabiających Celebrytów Forbesa. Ile zarobiła w 2020?

05.06.2020 14:24
Metallica|north Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Sprawdźcie, jacy jeszcze rockowi artyści trafili na listę Forbesa.

Magazyn Forbes kolejny raz stworzył listę Najlepiej Zarabiających Celebrytów, tym razem podsumowano dochody za 2020 roku. W rankingu pojawili się m.in. aktorzy, muzycy, celebryci oraz sportowcy. 

Metallica na liście Najlepiej Zarabiających Celebrytów Forbesa. Ile zarobiła w 2020?

Na liście Forbesa oczywiście nie zabrakło rockowych artystów – na 78. pozycji uplasowała się Metallica z zarobkiem 40,5 milionów dolarów. W rankingu pojawił się również zespół Bon Jovi, który wskoczył na 87. miejsce z wynikiem 38 milionów dolarów. Natomiast grupa Kiss zajęła 95. pozycję z kwotą 36,5 milionów dolarów. Najwyżej z rockowych artystów uplasował się The Rolling Stones, który wskoczył na 32. miejsce z wynikiem 59 milionów dolarów. 

Przeczytaj także

Jak natomiast prezentuje się pierwsza 10.? Na szczycie znalazła się celebrytka Kylie Jenner z kwotą 590 mln dolarów. 2 miejsce zajął Kanye West, który zarobił 170 milionów, zaś na 3. pozycji uplasował się sportowiec Roger Federer. Kolejno w rankingu pojawili się Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, Tyler Perry, Neymar, Howard Stern, Lebron James. Pierwszą 10. zamyka aktor Dwayne Johnson. 

Zobacz także: Ogłoszono najlepiej zarabiających artystów na trasach koncertowych. W czołówce Metallica i Kiss 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.