Metallica opublikowała trailer koncertu symfonicznego "S&M2"

08.08.2019 12:21
Metallica symfonicznie|undefined Fot. . shutterstock.com

W 1999 roku Metallica wydała płytę z koncertu symfonicznego. Po 20 latach od tamtego wydarzenia, zespół ponownie łączy siły z orkiestrą z San Francisco.

21 i 22 kwietnia 1999 roku Metallica razem z orkiestrą symfoniczną z San Francisco zagrała koncert, który został zarejestrowany i wydany osiem miesięcy później. Podczas występu zespół wykonał swoje najpopularniejsze utwory, a także dwie wówczas nieznane kompozycje. Mowa o "No Leaf Clover" i "- Human". "S&M" był jednocześnie ostatnim krążkiem, na którym zagrał Jason Newsted. Z okazji 20-lecia wydawnictwa, kapela postanowiła ponownie zjednoczyć się z orkiestrą i raz jeszcze zagrać symfoniczny koncert.

Metallica opublikowała trailer "S&M2"

Metallica i orkiestra z San Francisco zagrają dwa koncerty. Pierwszy z nich odbędzie się 6 września 2019 roku, drugi dwa dni później. Na początku zespół planował dać tylko jeden występ. Jednak bilety na wydarzenie tak szybko się rozeszły, że postanowiono dodać drugą datę. Metallica ogłosiła później, że oba koncerty będą rejestrowane, a 8 października 2019 roku film trafi na ekrany kin. Niestety "S&M2" będzie wyświetlany tylko w 3000 kinach i tylko jeden raz.

Przeczytaj także

Poniżej możecie obejrzeć trailer, który został opublikowany 7 sierpnia 2019 roku na kanale Metalliki na YouTubie:

Tymczasem polscy fani nie mogą się doczekać koncertu Metalliki w Polsce. Grupa przyjedzie do Warszawy na Stadion Narodowy 21 sierpnia 2019 roku. Na występie pojawią się również goście specjalni. Mowa o dwóch zespołach: Bokassa i Ghost. Bilety można nabyć na stronie Live Nation. Ceny wejściówek zaczynają się od 249 złotych.

Zobacz także: Ile do tej pory zarobiła Metallica na trasie po Europie? Suma robi wrażenie

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.