Metallica pokazała kolekcję ubrań przygotowaną we współpracy z Vans

Kamil Kacperski
16.02.2018 15:41
Metallica pokazała kolekcję ubrań przygotowaną we współpracy z Vans Fot. EDMOND SADAKA EDMOND/SIPA/EAST NEWS

Zespół przygotował buty, koszulki oraz czapki z daszkiem. Gratka dla fanów zespołu i marki odzieżowej.

Metallica to zespół muzyczny, który dawno temu ewoluował do rangi korporacji i maszynki do robienia pieniędzy. Ich trasy koncertowe przynoszą setki milionów zysku, stać ich na nakręcenie własnego filmu, a do tego nawiązują współpracę z markami odzieżowymi. Tym razem Hetfield i spółka postanowili razem z Vans przygotować małą, limitowaną kolekcję Vans x Metallica.
W wyniku współpracy powstały dwie pary butów, koszulka oraz czapka z daszkiem. Design ubrań jest utrzymany w prostym stylu, nie ma niepotrzebnych nadruków czy pretensjonalnych podpisów. Jest logo zespołu, ikoniczny slogan firmy Vans „Off The Wall” oraz przyjemna, czarno-biała kolorystyka ubrań:

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Metallica wystąpi w Polsce w 2018 roku

Ostatnio sporo dzieje się w obozie Metalliki. Zespół jest w trakcie trasy koncertowej po Europie, podczas której odwiedzą Tauron Arenę w Krakowie. W lutym 2018 roku ogłoszono również, że James Hetfield zaliczy swój debiut jako aktor dramatyczny w filmie „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile”. Zagra w nim policjanta, który był odpowiedzialny za aresztowanie seryjnego mordercy Teda Bundy'ego (w tej roli Zac Efron).

Jeśli bylibyście zainteresowani kupieniem ubrań z serii Vans x Metallica, to dokonać tego możecie na oficjalnej stronie zespołu. Czapka wyniesie was 24 dolary, natomiast za t-shirt zapłacicie 25 dolarów. Droższą inwestycją są za to buty - za trampki trzeba uiścić 65 dolarów opłaty, natomiast buty za kostkę kosztują aż 95 dolarów. Musicie się jednak wykazać cierpliwością, ponieważ pierwsza pula ubrań już została wyprzedana.

 

Czapki męskie nie tylko na zimę

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.