Metallica udostępniła nagranie z pierwszego koncertu w 2022 roku. Zobaczcie "Battery" na żywo

09.03.2022 16:18
Metallica udostępniła nagranie z pierwszego koncertu w 2022 roku. Zobaczcie "Battery" na żywo Fot. Rex Features/East News

Nowy rok, nowa ja. Chociaż nie zawsze - Metallica wciąż jest taka sama. Panowie udostępnili oficjalne nagranie z ich pierwszego koncertu w 2022 roku. Zobaczcie "Battery" w wykonaniu Jamesa i spółki.

Metallica pokazała nagranie z ich pierwszego koncertu w 2022 roku

Chociaż ciągle pojawiają się kolejne informacje o przełożonych czy odwołanych koncertach, to jednak gdzieniegdzie życie wraca do normy. W Stanach od jakiegoś czasu odbywają się wydarzenia muzyczne i w tym roku, dokładnie 25 lutego 2022 pierwszy raz na scenie pojawiła się Metallica.

Polecamy

Panowie "ochrzcili" otwarty dość niedawno Allegiant Stadium w Las Vegas, gdzie na co dzień występuje lokalna drużyna futbolowa Raiders. Ciekawostka - ze względu na kolory tej franczyzy, stadion jest utrzymany w czarno-srebrnych barwach, przez co dość szybko zyskał przydomek "Gwiazdy Śmierci". 

Metallica niestety nie zagrała z tego powodu "Marszu Imperialnego", ale fani grupy i tak raczej nie mogli narzekać na setlistę. Podczas koncertu nie zabrakło oczywiście hitów, a także rzadziej znanych kawałków - takich jak np. "Battery" z albumu "Master of Puppets". Oficjalne nagranie z występu zobaczycie poniżej:

Polecamy

Przed Metalliką wystąpili Greta Van Fleet oraz Ice Nine Kills. W sumie na koncercie pojawiło się 60 tysięcy fanów, którzy usłyszeli takie piosenki, jak m.in. "For Whom The Bell Tolls", "One", "Seek & Destroy", Nothing Else Matters czy "Enter Sandman".

Niestety grupa na razie nie planuje koncertu w Polsce - najbliżej mamy do Czech, gdzie panowie zagrają 22 czerwca 2022 roku w towarzystwie m.in. Five Finger Death Punch. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.