Metallica zagrała pierwszy koncert od prawie roku [ZDJĘCIA]

01.09.2020 14:17
Metallica zagrała pierwszy koncert od prawie roku [ZDJĘCIA] Fot. Chris Pizzello/Invision/AP/East News

Metallica postanowiła zagrać nietypowy koncert, który był emitowany w kinach samochodowych. Grupa 10 sierpnia zarejestrowała plenerowy koncert w Kalifornii.

Panowie z Metalliki szukają już tylko okazji, by zrobić coś specjalnego. Niedawno zadebiutowała druga odsłona "S&M", które jest nagraniem z ich koncertu w towarzystwie orkiestry symfonicznej, kilka lat temu zagrali na biegunie południowym, nagrali własny film, a teraz zagrali specjalnie dla kin samochodowych w USA. 

Metallica zagrała pierwszy koncert od prawie roku

10 sierpnia panowie zagrali pośrodku niczego w Kalifornii, a swój występ zarejestrowali kamerami. Kilka tygodni później (28 sierpnia) ich koncert został wyemitowany na łamach amerykańskich kin samochodowych. Nie wiemy, czy Hetfield i spółka udostępnią wideo na swoim YouTubie, ale jedno jest pewne - okoliczności przyrody były sprzyjające:

Przeczytaj także

Dobra była również setlista tego specjalnego koncertu, z którą zapoznać się możecie poniżej:

 1. Hardwired
 2. For Whom the Bell Tolls
 3. Fuel
 4. Seek & Destroy
 5. Creeping Death
 6. One
 7. Now That We're Dead
 8. Sad but True
 9. Moth Into Flame
 10. The Unforgiven
 11. Wherever I May Roam
 12. Fade to Black
 13. Master of Puppets
 14. Battery
 15. Nothing Else Matters
 16. Enter Sandman

Ostatnimi koncertami przed pandemią były te, które Metallica zagrała z orkiestrą symfoniczną z San Francisco w listopadzie 2019 roku. Tak jak wspomnieliśmy, zespół je zarejestrował i udostępnił w ramach "S&M2". Krążek trafił już do sprzedaży, a kilka klipów z występów zostało udostępnionych na YouTubie zespołu.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.