Michał Milowicz zachwycił jurorów udając Tilla Lindemanna: "najlepszy występ" [WIDEO]

17.10.2022 15:57
Till Lindemann Fot. Gonzales Photo/Avalon/REPORTER/East News

Aktor zaskoczył jurorów swoim coverem Rammsteina i wygrał odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Tak wiemy, lubicie sobie żartować z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", ale ten występ naprawdę wypadł całkiem nieźle! Michał Milowicz i Till Lindemann to połączenie wybuchowe, ale gdy aktor pojawił się przebrany na scenie i zaczął śpiewać, wszystkim opadły szczęki, a uczestnicy zaczęli skakać i śpiewać. Nic dziwnego, że właśnie Milowicz zwyciężył w ostatnim odcinku telewizyjnego show. 

Polecamy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Michał Milowicz zachwycił jako Till Lindemann [WIDEO]

Michała Milowicza raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Wokalistę i aktora możecie kojarzyć chociażby z "Chłopaki nie płaczą" czy serialu "Na dobre i na złe". W ostatnim odcinku talent show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawił się w zupełnie nowej roli. Celebryta musiał wcielić się w Tilla Lindemanna i zaśpiewać utwór Rammsteina "Ich Will".

Trzeba przyznać, że występ był udany, a pod nagraniem pojawiły się komentarze, że to najlepszy cover tej edycji. Zresztą przekonajcie się sami:

Michał Wiśniewski, który jest jurorem w programie, tak ocenił występ Milowicza:

Przede wszystkim idealny język niemiecki. Ciężko mówić do Michała Milowicza w ten sposób, bo miałeś nieokreśloną ilość cudownych występów w życiu, ale w tym programie był to twój najlepszy i najlepiej przygotowany występ. Kropka.

Ostatecznie odcinek wygrał Michał Milowicz i pojawia się sporo głosów, że to właśnie on powinien zwyciężyć w tej edycji programu. Czas pokaże, czy tak się stanie, bo walka w talent show jest naprawdę zacięta.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.