Michał Wiśniewski niczym wokalista Maneskin. Internauci zauważyli podobieństwo [ZDJĘCIE]

27.05.2021 17:04
Michał Wiśniewski Fot. PIOTR HAWALEJ/REPORTER/East News

Polscy internauci znaleźli polskiego Damiano Davida z Maneskin...

W internecie można znaleźć wszystko, nawet polskiego odpowiednika wokalisty Maneskin. Od momentu, gdy włoski zespół pojawił się na scenie Eurowizji, Europejki zwariowały na punkcie frontmana Damiano Davida - wystarczy zobaczyć, co dzieje się na Instagramie, TikToku czy Twitterze, by przekonać się, jak bardzo dziewczynom podoba się ten muzyk. Polscy internauci postanowili trochę zażartować z tej sytuacji i odnaleźli zdjęcie Michała Wiśniewskiego, który bardzo przypomina Damiano Davida. Tak, dobrze przeczytaliście, Michał Wiśniewski ;)

Polecamy

Michał Wiśniewski niczym wokalista Maneskin. Internauci zauważyli podobieństwo [ZDJĘCIE]

Użytkownicy Twittera dokopali się do starego zdjęcia Michała Wiśniewskiego, który na scenie pije szampana z butelki. "Maneskin w domu", taki komentarz pojawił się pod tą fotografią, które nawiązywało do zdjęcia włoskiego wokalisty, który na konferencji po Eurowizji również pił szampana z butelki. Śmieszne, ale panowie rzeczywiście są trochę podobni:

Pod zdjęciem pojawiły się komentarze, w stylu "Cudze chwalicie...". Śmiechem żartem, ale zespół Ich Troje przecież występował na Eurowizji w 2003 roku i zajął 7. miejsce w finale, co jest drugim najlepszym wynikiem polskiego reprezentanta w historii Eurowizji. Pierwsze miejsce w tym rankingu zajmuje Edyta Górniak.

Tymczasem Maneskin jeszcze przed Eurowizją mógł się pochwalić największą liczbą odtworzeń konkursowej piosenki. Obecnie kawałek "Zitti e Buoni" został odtworzony już ponad 45 milionów razy i pokrył się podwójną platyną we Włoszech.

Pomysłowość internautów nie zna granic - pewien fan k-popu nawet doszukał się podobieństw między piosenką Maneskin, a utworem koreańskiego zespołu Stray Kids.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.