Mike Patton miał wypadek samochodowy

Maciej Koprowicz
22.08.2017 12:26
Mike Patton miał wypadek samochodowy Fot. Dariusz Ptaszyński

Wokalista znany z Faith No More został ranny w drodze na koncert swojego projektu Dead Cross w Los Angeles.

21 sierpnia 2017 hardcore’owo-metalowy zespół, w którego składzie Mike Patton występuje z byłym perkusistą Slayera, Dave’em Lombardo, miał wystąpić w Los Angeles w El Rey Theatre. Frontman grupy nie mógł jednak dojechać na występ. Po drodze miał wypadek samochodowy – w tym samym aucie podróżował także basista Dead Cross, Justin Pearson. Nie są jeszcze znane szczegóły incydentu. Wiadomo, że Patton został ranny, lecz jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Garść informacji o wydarzeniu przekazali publiczności w El Rey sami muzycy zespołu. Po występie supportu, Secret Chiefs 3, po półgodzinie na scenę weszli gitarzysta Brian Crain i perkusista Dave Lombardo. Crain powiedział:

Był wypadek. Mike miał wypadek. To nie śmiertelne, ale nie będzie mógł tu być dziś wieczorem. Jest ranny. Przykro mi, przepraszamy. Zagramy w innym terminie. Bilety będzie można zwrócić w punktach sprzedaży.

Lombardo dodał:

Naprawdę nam przykro. Życzymy ci szybkiego powrotu do zdrowia, Mike.

Wyjaśnienia muzyków zostały uwiecznione przez fanów:

Dead Cross ostatnio naprawdę prześladuje pech. Sześć dni temu grupa została zatrzymana przez policję, która przeszukała ich sprzęt.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.