Mike Shinoda stworzył szturmowca z „Gwiezdnych wojen”

Robert Skowronski
16.11.2015 12:28
Mike Shinoda stworzył szturmowca z „Gwiezdnych wojen” Fot. Ons.pl; kadr z wideo

Premiera filmu „Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy” coraz bliżej. Fani dzieła, jak i twórczości Linkin Park dostali jednak przed tym wydarzeniem coś wyjątkowego prosto od Mike'a Shinody.

Ci, którzy śledzą nie tylko muzyczne poczynania grupy, wiedzą, że jeden z wokalistów kapeli jest uzdolniony nie tylko w kwestiach związanych komponowaniem. Mike Shinoda dał tego pokaz po raz kolejny tym razem tworząc eksponat, który można było zobaczyć w Hollywood w Gallery1988. Dobra wiadomość dla kolekcjonerów sztuki - dzieło można dalej kupić na aukcji, a uzyskany dochód zostanie przeznaczony na UNICEF. Obecna cena wynosi 1025 dolarów.

Jak wygląda praca muzyka Linkin Park?

Oto ekskluzywne spojrzenie na tułów mojego dzieła na dzisiejszą wystawę w Gallery1988 w Los Angeles. Wydarzenie odbywa się we współpracy z Disneyem, LucasFilm, Bad Robot oraz Gallery1988 - trwa tylko przez ten weekend. Miałem to szczęście, że mogłem zajrzeć do listy artystów światowej klasy, którzy zaprezentują tam swoje prace - jest to rzecz nie do ominięcia. Większość obrazów będzie dostępna na eBay'u (dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne), jednak 7 dzieł będzie do zdobycia bezpośrednio w galerii.

post

Tak wygląda stormtrooper Mike'a Shinody w pełnej okazałości już w galeryjnej przestrzeni:

post1

Cała wystawa, gdzie znalazł się eksponat Shinody, została poświęcona „Gwiezdnym wojnom”. Muzyk tak mówi o swojej pasji do sagi George'a Lucasa:

Jak większość osób w moim wieku, oryginalna trylogia była podstawą mojego okresu dorastania. Gdziekolwiek widzę coś związanego z filmem czuję ogromną nostalgię. Ta praca jest kolekcją moich ulubionych wspomnień związanych z dziełem Lucasa - chwil i postaci, które przypominają mi o byciu dzieckiem.

Figura stworzona przez muzyka Linkin Park ma wymiary 183 x 91 x 61. Pod hełmem stormtroopera znajduje się sygnatura Mike'a Shinody.

Jeżeli są wśród Was fani „Gwiezdnych wojen” z pewnością zainteresuje Was to jak wygląda codzienne życie szturmowców oraz 25 gadżetów, które powinien mieć każdy fan „Star Wars”.

Jak Wam się podoba praca jednego z wokalistów Linkin Park?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.