Miley Cyrus nagrywa album z coverami Metalliki

21.10.2020 13:16
Miley Cyrus|north Fot. B2820/Photoshot/East News

Covery Metalliki w wykonaniu Miley Cyrus? Czemu nie! Wokalistka ostatnio udowodniła, że całkiem nieźle radzi sobie z mocniejszym repertuarem.

Wielu metalowców może się oburzyć, że gwiazda Disneya postanowiła sięgnąć po repertuar Metalliki. Z drugiej strony, Miley Cyrus pokazała ostatnio, że rock jest jej bardzo bliski, a jej covery The Cranberries i The Cure przypadły do gustu wielu słuchaczom. Na tym jednak nie koniec jej przygody z rockiem.

Miley Cyrus nagrywa album z coverami Metalliki

Podczas wywiadu Milet Cyrus z Interview Magazine, zdradziła, że pracuje teraz nad nowym albumem:

Właśnie pracujemy nad albumem z coverami Metalliki. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy tworzyć mimo pandemii. Na początku wydawało mi się, że ta sytuacja jest mało inspirująca, ale teraz mocno się wkręciłam.

Przeczytaj także

 

Miley Cyrus już wcześniej sięgnęła po twórczość Metalliki i na Glastonbury 2019 zaprezentowała cover "Nothing Else Matters". Posłuchajcie, jak poradziła sobie z przebojem thrashmetalowców:

Jak na razie nie wiadomo, kiedy miałaby się odbyć premiera nowego wydawnictwa Miley Cyrus, ale na pewno metalowcy zainteresują się tą płytą i będą bardzo surowi w ocenianiu coverów.

Zobacz także: Miley Cyrus zaśpiewała utwór Nine Inch Nails w serialu "Black Mirror"

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.