Motorhead w Polsce!

Magda Słomka
27.10.2014 09:41
Motorhead w Polsce! Fot. materiały prasowe

Jako pierwsi mamy zaszczyt poinformować, że zespół Motorhead już w lipcu 2015 roku pojawi się w naszym kraju! Czego możemy się spodziewać po występie Brytyjczyków?

Tęskniliście za Lemmym i życzyliście mu zdrowia? Wasze prośby zostały wysłuchane i już 6 lipca 2015 roku będziecie mogli usłyszeć grupę Motorhead na żywo na warszawskim Torwarze!

motorhead fbbbbb

To nie byle jaki czas dla brytyjskiego zespołu – grupa w przyszłym roku obchodzić będzie czterdziestolecie istnienia. Z tej okazji Lemmy zapowiedział, że chciałby wejść do studia już w styczniu i rozpocząć nagrania 22. studyjnego krążka. Jeśli więc plany zespołu się powiodą, polscy fani będą mieli szczęście uczestniczyć w trasie promującej nową płytę i oprócz znanych hitów usłyszeć premierowe kawałki.

Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która będzie organizatorem występu Motorhead w hali Torwar, zachęca do udziału w koncercie.

Motorhead wielki komercyjny sukces odniósł w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Dzięki temu grupa stała się inspiracją dla wielu innych wykonawców heavy metalowych. W Polsce również mają bardzo wielu wiernych fanów.

Motorhead zdobył wiele prestiżowych nagród w branży rockowej – głównie za sprawą lidera formacji Lemmy'ego Kilmistera. W kwietniu 2010 roku muzyk podczas ceremonii Revolver Golden Gods Awards został uhonorowany nagrodą Revolver Golden Gods Lifetime Achievement. Kilka miesięcy później zdobył natomiast Vegas Rocks! Lifetime Legend w ramach Vegas Rocks! Magazine Award.

Koncert Motorhead odbędzie się 6 lipca 2015 roku w hali Torwar w Warszawie. Sprzedaż biletów rozpocznie się w środę, 29 października 2014 roku o godzinie 10:00.

Ceny biletów:

Golden Circle 290 zł, Płyta 229 zł, Trybuny 210 zł.

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.