Możesz nabyć prawdziwe włosy Slasha za jedyne 3 tys. dolarów. Dlaczego ktoś to kupuje?

12.05.2020 11:21
Slash|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

To nie żart. Na aukcji internetowej pojawił się gadżet z prawdziwymi włosami gitarzysty Guns N' Roses. Pukiel loków Slasha jest wart 3 tys. dolarów.

Fani z miłości do swojego ulubionego zespołu lub artysty są w stanie robić naprawdę zadziwiające rzeczy. Od przejechania setek kilometrów, żeby uczestniczyć w kolejnym koncercie idoli do wydania majątku na spotkanie z nimi. Podstawowy obowiązek fana to oczywiście cała dyskografia ulubionej kapeli na półce, ale niektórym to nie wystarcza. Kolekcjonerzy zdobywają wydania krążków ze wszystkich krajów, kupują ekskluzywne boksy i gadżety muzyków.

Włosy Slasha do kupienia za 3 tysiące dolarów

Do nieco dziwniejszych zakupów zaliczają się licytacje prywatnych przedmiotów należących do idoli. Dopóki chodzi o instrumenty zakup nikogo nie dziwi, jednak fani są w stanie kupić stary sweter czy zużytą serwetkę należącą do Kurta Cobaina. Tym razem dość obrzydliwy gadżet licytują słuchacze Guns N' Roses.

Przeczytaj także

W sieci pojawiła się ciekawa oferta zakupu włosów Slasha. Po zobaczeniu takiej oferty nasuwa się pytanie "Dlaczego ktoś to kupuje?". Jednak pukiel loków gitarzysty nie jest dostępny w sprzedaży sam. Został umieszczony w niecodziennej, pamiątkowej ozdobie na tort. Jak donosi Metal Sucks, pojawił się on na weselu Slasha z Perlą Ferrar w 2001 roku, co nieco wyjaśnia chęć zakupu przedmiotu.

ebay Fot. ebay

Za przyjemność z posiadania tego nietypowego gadżetu w swoim domu, fani Slasha muszą zapłacić sporą sumę. Aktualna cena za przedmiot to 3 tysiące dolarów, czyli około 13 tysięcy złotych.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.