Muniek Staszczyk ma problemy ze zdrowiem. Trafił do szpitala i odwołał koncerty

17.07.2019 15:41
Muniek Staszczyk trafił do szpitala|north Fot. VIPHOTO/East News

Fani T.Love i Muńka Staszczyka mają powody do zmartwień. Jak na razie nie wiadomo, co dokładnie dolega muzykowi.

Muniek Staszczyk wybrał się na krótki wyjazd do Londynu na koncert Neila Younga i Boba Dylana. Niestety będzie musiał przedłużyć swoją wizytę ze względu na problemy zdrowotne. 17 lipca 2019 roku na fanpage'u T.Love/Muniek pojawiła się informacja, że muzyk zachorował w Londynie i trafił do szpitala.

Muniek Staszczyk trafił do szpitala i odwołał koncerty

Informację przekazał menedżer Paweł Walicki, który uspokoił fanów wyjaśniając, że życiu artysty nie zagraża niebezpieczeństwo. Jak na razie nie wiadomo, co dokładnie dolega Staszczykowi. Z powodu problemów zdrowotnych, zostały odwołane najbliższe koncerty muzyka. Muniek miał m.in. zagrać 30 sierpnia 2019 w Krakowie w ramach imprezy "Lato z radiem". Miejmy nadzieję, że do tego czasu muzyk wróci już do formy.

Przeczytaj także

Po zawieszeniu działalności grupy T.Love, Muniek Staszczyk skupił się na solowej karierze. „Pola” to tytuł pierwszego singla zapowiadającego nowy album, którego premiera jest zaplanowana na 18 października 2019 roku. Autorem scenariusza i reżyserem teledysku do piosenki jest Katarzyna Sawicka. Tytułową  rolę Poli zagrała Agatę Buzek, na ekranie można dostrzec też Jacka Braciaka.

30 listopada 2019 w Klubie Stodoła w Warszawie ma odbyć się pierwszy i jedyny w tym roku klubowy koncert z nowym zespołem. W programie koncertu oprócz utworów z nowego albumu mają pojawić się także hity T.Love i inne piosenki z różnych etapów kariery artysty. Czas pokaże, czy koncert dojdzie do skutku.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.