Muse z kolejnym, mocnym singlem. Zobacz klip do "Will of the People" [WIDEO]

01.06.2022 17:19
Muse Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Oto kolejny singiel Muse, który zapowiada nowy album. Jak brzmi tytułowy utwór?

W końcu poznaliśmy kolejny utwór zapowiadający nadchodzący album Muse. Najnowszy singiel nosi tytuł "Will of the People" i do utworu powstał animowany teledysk. Posłuchajcie, jak prezentuje się ten kawałek.

Polecamy

Muse z singlem "Will of the People". Zobacz animowany klip [WIDEO]

Fani Muse mają powody do radości - nowy album zatytułowany "Will of the People" ukaże się 26 sierpnia 2022 roku. Dotychczas usłyszeliśmy single "Compliance" oraz "Won’t Stand Down". Teraz poznaliśmy tytułowany kawałek, do którego stworzono animowany teledysk - za jego produkcję odpowiada Tom Teller.

Za produkcję piosenki "Will of the People" odpowiada Muse, zaś miksem zajął się Serban Ghenea. W piosence przedstawiono fikcyjną historię z fikcyjnej planety, którą rządzi autorytarne państwo zarządzane przez algorytm. Pewnego dnia pewien człowiek stwierdza, że nie chce tak żyć.

Polecamy

Na razie dyskografię Muse zamyka na razie "Simulation Theory" wydany w 2018 roku. Od tamtego czasu zespół wydał specjalny film z koncertu, który promował wspomniany krążek, a także reedycję "Origin of Symmetry".

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.