Muzycy Decapitated aresztowani, oskarżeni o porwanie

Maciej Koprowicz
09.09.2017 23:14
Muzycy Decapitated aresztowani, oskarżeni o porwanie Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Członkowie polskiego zespołu deathmetalowego zostali oskarżeni o porwanie kobiety po koncercie w Stanach Zjednoczonych.

Wszyscy czterej muzycy zostali aresztowani po koncercie w Santa Ana w Kalifornii 8 września 2017 przez funkcjonariuszy biura szeryfa hrabstwa Los Angeles - taką informację podał serwis The Spokesman-Review. Są podejrzani o porwanie kobiety po koncercie w Spokane w stanie Waszyngton 31 sierpnia.

Obecnie członkowie Decapitated przebywają w więzieniu hrabstwa Los Angeles. Czeka ich ekstradycja do Spokane, gdzie przeprowadzone będzie przeciwko nim postępowanie. Tamtejsze służby są w trakcie dochodzenia.

Steve Graham, adwokat ze Spokane zatrudniony przez Decapitated oświadczył, że są świadkowie, którzy będą w stanie potwierdzić, że osoba, która oskarża muzyków o porwanie odwiedziła ich z własnej i nieprzymuszonej woli oraz rozstała się z nimi w dobrych relacjach.

Decapitated są w tej chwili na tournée po Ameryce Północnej, promującym ich siódmy album, „Anticult”, który ukazał się 7 lipca 2017.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.