Muzycy Nirvany, Soundgarden i Pearl Jam założyli supergrupę i wydali niespodziewanie album. Posłuchaj "3rd Secret"

12.04.2022 14:46
Pearl Jam Fot. Jack Plunkett/Invision/AP/East News

Zespół bez żadnej zapowiedzi wydał swój debiutancki album. Jak prezentuje się supergrupa 3rd Secret?

Ten projekt do końca był utrzymywany w tajemnicy. Supergrupa składająca się z grunge'owych legend postanowiła nagrać bez zapowiedzi nowy krążek. Kto udziela się w tej supergrupie i jak brzmi debiutancki krążek?

Polecamy

Muzycy Nirvany, Soundgarden i Pearl Jam założyli supergrupę i wydali niespodziewanie album. Posłuchaj "3rd Secret"

W supergrupie 3rd Secret grają Krist Novoselic z Nirvany, jak również Kim Thayil z Soundgarden, Matt Cameron z Pearl Jam, Bubba Dupree z Voidoraz Jennifer Johnson i Jillian Raye, które razem z Novoselicem udzielają się w kapeli Giants In The Trees.

Na debiutanckim albumie zatytułowanym po prostu "3rd Secret" znalazło się 11 utworów, które wyprodukował Jack Endino. Na swoim koncie ma współprace m.in. z Brucem Dickinsonem, Hole, czy Therapy?. "3rd Secret" to pierwszy studyjny album, nad którym Kim Thayil i Matt Cameron pracowali razem od momentu śmierci Chrisa Cornella w 2017.

Posłuchajcie singla promującego to wydawnictwo oraz całej płyty na Spotify:

Posłuchaj podcastu

Okazuje się, że projekt już zdążył się zaprezentować na scenie podczas sekretnego koncertu w Museum of Pop Culture w Seattle. Ciekawe, czy kapela zdecyduje się na zagranie trasy koncertowej, czy dalej będzie działać w ukryciu.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.