Muzycy Toola, Iron Maiden i System Of A Down na wspólnym jammowaniu. Planują współpracę?

31.12.2019 14:08
Justin Chancellor|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Muzycy znanych metalowych kapel - Toola, Iron Maiden i System Of A Down postanowili zakończyć rok wspólnym jammowaniem.

W 2019 roku Tool zaskoczył swoich fanów i po wieloletniej przerwie wydał najnowszy album "Fear Inoculum". Płyta podzieliła fanów i krytyków, jednak samym faktem wydania zrobiła wokół siebie ogromny szum i wywołała duże zainteresowanie. Z kolei System Of A Down nie ma w planach wydania nowego materiału. Chociaż fani zespołu czekają na nowe kompozycje, muzycy co jakiś czas spekulują na temat świeżego krążka, jednak nadal nie widać go na horyzoncie. Z kolei Iron Maiden następcę "The Book Of Souls"  najprawdopodobniej zaprezentuje fanom już wkrótce. Muzycy zdradzili niedawno, że skończą pracę nad nowym materiałem jeszcze w 2019 roku.

Muzycy Toola Iron Maiden i System Of A Down jammowali

Członkowie wspomnianych kapel spotkali się 29 grudnia 2019 roku w tajemniczej lokalizacji. Legendarni muzycy - Shavo Odadjan z System Of A Down, Adrian Smith z Iron Maiden i Justin Chancellor z Toola najwyraźniej spędzili ze sobą udany, muzyczny wieczór.

Przeczytaj także

Shavo z SOAD opublikował na swoim Instagramie dowód ze spotkania muzyków. Z podpisu i hasztagów wynika, że muzycy wspólnie jammowali, a uśmiechy na ich twarzach zdradzają, że dobrze się ze sobą czuli. Artyści zagrali razem z okazji urodzin Nathalie Smith, jednak nie jest wykluczone, że może być to początek przyszłej współpracy muzyków.

Miałem przyjemność wczoraj wieczorem zagrać z legendami. Co za wspaniała noc. Do następnego razu!

Zobacz też: Zamek z "Wiedźmina" istnieje naprawdę i znajduje się w Polsce. Budowla pojawiła się również w klipie Iron Maiden 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.