3 muzyczne pytania w Milionerach. Uczestniczka poległa, bo nie znała "Blues Brothers"

06.09.2019 12:44
Milionerzy|north Fot. Bartosz KRUPA/East News

Kobieta mogła wygrać 125 tysięcy złotych, ale poległa na pytaniu dotyczącym "Blues Brother".

W popularnym teleturnieju Milionerzy co rusz pojawiają się muzyczne oraz filmowe pytania. W nowym sezonie programu jedna z uczestniczek musiała odpowiedzieć na pytanie związane z klipem Gotye warte 250 tysięcy złotych. Również Malwina Pawlęty z Lubonia, która dotarła do finału gry, musiała wykazać się swoją znajomością muzyczną.

3 muzyczne pytania w Milionerach. Uczestniczka poległa, bo nie znała "Blues Brothers"

Kobieta otrzymała aż 3 pytania muzyczne - pierwsze warte 2 tysięcy złotych dotyczyło słynnej piosenki Urszuli i brzmiało: "U Kory jest "polana w leśnym gąszczu schowana", a u Urszuli...". Uczestniczka miała do dyspozycji odpowiedzi "dmuchawce, latawce, wiatr", jak również "sad wiosenny, rozgrzany i senny", "po łąkach bąk brzdąka" oraz "cieplejszy wieje wiatr". Oczywiście pierwsza odpowiedź jest właściwa i kobieta odpowiedziała prawidłowo.

Przeczytaj także

Pytanie warte 40 tysięcy złotych dotyczyło prawdziwego imienia i nazwiska Bono, frontmana U2. Kobieta miała takie odpowiedzi do wyboru: Farrokh Bulsara, Paul David Hewson, Curtis James Jackson oraz Reginald Kenneth Dwight. Uczestniczka Milionerów miała problem z odpowiedzią i skorzystała z opcji koła ratunkowego dzwonią do znajomego, który zasugerował jej prawidłową odpowiedź Paul David Hewson.

Natomiast pytanie za 125 tysięcy złotych sprawiło sporo trudności kobiecie. Prowadzący Hubert Urbański zapytał, kto w filmie "Blues Brothers" grał właściciela sklepu, w którym muzycy chcieli kupić instrumenty? Uczestniczka miała do wyboru następujące nazwiska: Jose Feliciano, Stevie Wonder, Ray Charles i Andrea Bocelli i wybrała Wondera, co jednak jest złą odpowiedzią. W filmie pojawił się Ray Charles. Kobieta zakończyła grę z 40 tysiącami złotych.

Zobacz także: W "Milionerach" padło muzyczne pytanie za 125 tys. Chodziło o instrument

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.