Nadchodzi najlepsza płyta Radiohead?

Urszula Drabińska
23.09.2014 13:36
Nadchodzi najlepsza płyta Radiohead? Fot. anyonlinyr, Flickr, CC BY 2.0

Thom Yorke wrzucił na Tumblr zdjęcie białego winyla. Czyżby właśnie rozpoczęły się prace nad 9. studyjnym albumem Radiohead?

Frontman Radiohead, Thom Yorke, jest tajemniczy. Zdjęcia białej płyty winylowej nie opatrzył komentarzem. Fani Radiohead zaczęli zastanawiać się, o co chodzi.

radiohead-bialy-winyl

Może to jakiś solowy projekt Yorke’a? A może kolejny album Atoms For Peace, drugiego projektu wokalisty Radiohead? Najbardziej prawdopodobne jest jednak to, że powoli możemy mówić o następczyni płyty Radiohead „The King of Limbs” z 2011 roku.

Perkusista grupy Phil Selway jakiś czas temu zdradził, że prace nad nowym krążkiem powinny rozpocząć się jeszcze we wrześniu tego roku.

Czujemy, że nadszedł właściwy czas, by zacząć znów razem robić muzykę.

Czas może nie tyle nadszedł, co właśnie się znalazł. Selway skończył już nagrywać solową płytę „Weatherhouse” (premiera 6 października 2014 roku) i może poświęcić się Radiohead. Dobrze, że przynajmniej wierzy jeszcze w ten zespół.

Wciąż jest sens, może najlepsze nasze nagranie jeszcze przed nami... Ciągle możemy zrobić razem wiele kreatywnych rzeczy.

Czy najlepszym albumem Radiohead okaże się nadchodzący studyjny album?

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.