Nagrania z koncertów Genesis zmartwiły fanów. Phil Collins jest w złym stanie [WIDEO]

10.03.2022 09:55
Phil Colins na koncercie Genesis Fot. DPA/Associated Press/East News

Fani martwią się o Phila Collinsa, który nie wypadł dobrze na scenie na koncertach Genesis w Berlinie.

Genesis wrócił na scenę, by zagrać przełożone koncerty z 2020 roku. Tuż przed wyruszeniem w trasę Phil Collins wyznał, że jego stan zdrowia jest bardzo zły i będzie to prawdopodobnie ostatnia już trasa zespołu. Do sieci trafiły zdjęcia oraz nagrania z koncertu Genesis w Berlinie i fanów zmartwiła forma Phila Collinsa.

Polecamy

Nagrania z koncertów Genesis zmartwiły fanów. Phil Collins jest w złym stanie [WIDEO]

Trasa Genesis obejmuje ponad 45 koncertów i zakończy się 26 marca 2022. 7 i 8 marca zespół wystąpił w Berlinie i internauci zaczęli głośno komentować zdjęcia oraz nagrania z tych koncertów. Phil Collins od kilku lat występuje na scenie siedząc na krześle, a na perkusji zastępuje go syn.

Na zdjęciach oraz nagraniach widać, że śpiew sprawia mu ból i każdy występ jest wyzwaniem dla Phila Collinsa. Pod wideo pojawiły się komentarze:

Zespół gra w niższych tonacjach, a Phil i tak nie daje radę. Fajnie się go słucha, gdy sobie rozmawia z publicznością, ale nie ma już tej energii.
Pamiętacie, gdy The Who śpiewało "Mam nadzieję, że umrę, nim się zestarzeję"? Phil Collins siedzący na krześle biurowym, jak uliczny grajek i wykonujący swoje przeboje sprzed lat - to właśnie mieli na myśli.

Posłuchajcie berlińskiego koncertu Genesis:

Oczywiście nie wszyscy fani są takiego zdania - dużo osób cieszy się, że mogło zobaczyć na żywo legendę i usłyszeć swoje ulubione hity po tylu latach.

Polecamy

Phil Collins doznał urazu kręgosłupa w 2000 roku i 9 lat później musiał zrobić sobie przerwę od grania. W 2015 roku przeszedł operację, ale niestety podczas rekonwalescencji potknął się i złamał stopę. Po jej operacji, znowu ją złamał, ale w innym miejscu. Z tego powodu ma problemy z chodzeniem i musi chodzić o lasce.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.