Najlepsza rockowa płyta 2018 roku [SONDA]

Joanna Chojnacka
11.12.2018 18:26
Najlepsza płyta rockowa w 2018 roku|undefined Fot. amazon.com

Miniony rok to pokaźna lista nowych rockowych wydawnictw. Jest na tyle długa, że potrzebujemy Waszej pomocy w wyborze najlepszej rockowej płyty 2018. Liczymy, że weźmiecie udział w naszej sondzie. 

2018 rok zdecydowanie minął nam w rytmie rocka. Zarówno w Polsce jak i za granicą nie brakowało albumów, na które czekaliśmy z niecierpliwością i które nie zawiodły. Wśród świetnych albumów znaleźli się starzy wyjadacze, ale też młode formacje, które równają krok do swoich idoli. W minionym roku zdarzyły się oczekiwane wiele lat powroty i płyty, których nikt nie spodziewał się tak wcześnie. 

Najlepsza rockowa płyta 2018 roku

Smutny, nostalgiczny Riverside, pouczające Lao Che i ich "Wiedza o społeczeństwie", coraz dojrzalsza Sunnata, czy też Krzysztof Zalewski, który genialnie "śpiewa Niemena" to najsilniejsi polscy reprezentanci rocka w minionym roku. Niemniej działo się za granicą. Tam światło dzienne ujrzała wyczekiwana od 14 lat płyta A Perfect Circle, kontrowersyjny Ghost coraz mocniej oddalający się od ciężkiego brzmienia, 30. album Roda Stewarta, którego fragmenty usłyszymy na koncercie już przyszłym roku, powrócili żartownisie z Tenacious D oraz ostoja grunge'u Alice in Chains.

Jesteśmy ciekawi, która z wybranych przez nas płyt rockowych wydanych w 2018 roku podobała się Wam najbardziej. Zabierzcie głos w naszej sondzie, która potrwa do 27 grudnia 2018 roku.

 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.