Nastoletni rockman zaśpiewał "Highway to Hell" AC/DC w talent show

Aleksandra Degórska
14.01.2019 11:19
The Voice Kids|undefined Fot. kadr z wideo

Młody chłopak oczarował jurorów swoim wykonaniem przeboju AC/DC. Zobaczcie, jak chłopak poradził sobie w programie The Voice Kids.

The Voice Kids to "dziecięca" odsłona programu The Voice, w którym wykonawcy muszą przekonać do siebie jury odwrócone tyłem do wokalisty. Zadanie jest o tyle trudne, bo uczestnik ma do dyspozycji tylko swój głos i ma tylko kilka minut na pokazanie swoich możliwości wokalnych. Program The Voice Kids pokazuje, jak wiele jest uzdolnionych dzieciaków, które nie boją się sceny i radzą sobie nie gorzej niż dorośli wokaliści.

The Voice Kids: nastoletni chłopiec zaśpiewał "Highway to Hell" AC/DC

W drugiej edycji programu The Voice Kids pojawił się młody rockman, Sebastian Radzimski. Chłopak, chociaż ma kilkanaście lat, już śpiewa w zespole Thunderbolts wykonującym covery utworów z lat 80. Również w telewizyjnym programie postanowił sięgnąć po rockowy repertuar i wykonał "Highway to Hell" AC/DC. Gdy tylko zaczął śpiewać, jurorzy oszaleli na jego punkcie i wszyscy odwrócili się, by zobaczyć, jak prezentuje się ten mały zuch. Baron nawet chwycił za dziecięcą gitarę, która znajdowała się obok zespołu i wskoczył na scenę, by wesprzeć małego uczestnika. 

Rockowe utwory w dziecięcych talent show

Młodzi wykonawcy coraz częściej decydują się na rockowy repertuar. W pierwszej edycji The Voice Kids 14-letnia Zuzia zaśpiewała Coldplay, zaś program wygrała Roksana Węgiel z piosenką Prince'a. Dziewczyna zwyciężyła również w Eurowizji Junior 2018 reprezentując Polskę.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.