Nergal i Till Lindemann jako kobiety? Lider Behemotha udostępnił ciekawe zdjęcia

18.06.2020 16:03
Behemoth|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Nergal podzielił się zdjęciem, na którym przypomina kobietę. Fotografię zestawił z przerobionymi zdjęciami wokalistów grup Rammstein, Slipknot i Ghost.

Nergal jest bardzo aktywny w social mediach i często umieszcza treści, które szokują - m.in. skrytykował majowe wybory prezydenckie umieszczając zdjęcie trumny. Nie brakuje też prywatnych zdjęć lidera grupy Behemoth, jak chociażby fotografii z czasów jego walki z białaczką. Tym razem jednak muzyk postanowił podzielić się zabawną przeróbką swojego zdjęcia.

Nergal i Till Lindemann jako kobiety? Lider Behemotha udostępnił ciekawe zdjęcia

Zauważyliście, że ostatnio w sieci pojawiło się wiele przeróbek zdjęć, na których mężczyźni wyglądają jak kobiety? Nergal udostępnił właśnie taką fotografię chwaląc się, jak wyglądałby w damskiej wersji. Obok jego fotografii pojawił się również Till Lindemann, Tobias Forge i Corey Taylor.

 

Nergal obecnie pracuje nad nowym albumem Behemotha, który ma się ukazać w 2021 roku. W międzyczasie 29 maja 2020 pojawiła się EP-ka zespołu, na której znalazł się cover The Cure "A Forest". Oprócz studyjnej wersji kawałka, na płycie znajdziemy też wersję live kompozycji oraz dwa niepublikowane wcześniej utwory Behemotha nagrane w trakcie prac nad "I Loved You At Your Darkest".   

Zobacz także: Fani Behemotha nazwali syna Nergal. Drugie imię wypadło dość przewrotnie

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.