Nergal nagra świąteczną piosenkę? Co szykuje lider Behemoth na 20 grudnia?

17.12.2019 15:52
Adam Nergal Darski|undefined Fot. Leszek Kotarba/East News

Frontman grupy Behemoth oraz Me And That Man po raz kolejny zamieścił prowokujący wpis na swoim Instagramie. 

Adam Nergal Darski po raz kolejny udowadnia, że nie obchodzą go krytyczne komentarze ze strony mediów, swoich przeciwników, a nawet fanów. Muzyk postanowił znów udostępnić wpis w social mediach, który wywoła lawinę komentarzy i zarzutów o wymuszaniu atencji. 

Nergal nagra świąteczną piosenkę?

Lider Behemotha opublikował na swoim Instagramie zdjęcie w kominiarce z Matką Boską na ramieniu i napisem "f*ck" nad głową. Dodatkowo umieścił charakterystyczny dla siebie, prowokacyjny opis zdjęcia:

Hoł, hoł, hoł! Co tam świecie? przychodzę do Was z pytaniem... ilu z Was przestałoby obserwować mój profil, gdybym wydał piosenkę świąteczną 20 grudnia? To poważne pytanie. Nie jestem religijną osobą, wręcz przeciwnie, jeśli mam być szczery, ale chciałbym złożyć w jakiś sposób hołd tej chrześcijańskiej tradycji... jakieś rady?
Przeczytaj także

Me And That Man na 9 koncertach w Polsce

Nergal już wkrótce uda się w trasę ze swoim projektem Me And That Man. Formacja powróci na sceny polskich klubów w odświeżonym składzie oraz z nową muzyką. Grupa zagra w kwietniu 2020 roku we Wrocławiu, Szczecinie, Gdańsku, Toruniu, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gostyniu i Katowicach.

Zobacz też: Nergal przez lata był stalkowany: Kobieta uporczywie mnie nękała, ubliżała mnie i moim bliskim 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.