Nicko McBrain zagrał do… żeberek?

Magda Słomka
09.12.2014 11:43
Nicko McBrain zagrał do… żeberek? Fot. kadr z wideo

Perkusista Iron Maiden wystąpił na piątych urodzinach restauracji barbecue „Rock N Roll Ribs”. Zobaczcie jak wygląda koncert najwyższej klasy w restauracji!

Nicko to nie tylko perkusista legendarnego Iron Maiden. To także współwłaściciel lokalu „Rock N Roll Ribs”! Restauracja znajdująca się w Coral Springs na Florydzie, 6 grudnia 2014 roku obchodziła piąte urodziny. Z tej okazji perkusista postanowił wykonać kilka klasycznych utworów swojego zespołu dla zgromadzonej publiczności. Mamy dla Was aż sześć części występu!

„Rock N Roll Ribs”  to miejsce, w którym na co dzień można posłuchać dobrej muzyki najadając się przy tym wieprzowiną lub kurczakiem z grilla.

Nicko powiedział w 2010 roku, że do restauracji nie przychodzą tylko fani Iron Maiden.

Przybywa tu wiele pielgrzymek, ludzie kręcą się wkoło i przyglądają wystrojowi wnętrza. Na ogół wszyscy goście wychodzą zadowoleni. I wcale nie jest drogo. Żeberka kosztują 20 dolarów, ale możesz kupić ich połowę czy ćwiartkę.

W samym centrum lokalu znajduje się scena, na której takie jammowanie to wcale nie rzadki widok! Jako dodatek do posiłku, w ofercie znajduje się możliwość spotkania z właścicielem restauracji, a także wejście na backstage!

Skąd to wielkie uczucie do barbecue u McBraina? W 2013 roku opowiedział o tym, czy zawsze pałał tak wielką miłością do grillowanego mięsa…

Jestem Brytyjczykiem, a my nie mamy długiego lata, więc bardzo nieliczne osoby wychodzą na zewnątrz i po prostu urządzają sobie barbecue na podwórku. Zawsze kiedy koncertowaliśmy w Ameryce żywiłem się żeberkami, sałatką coleslaw i frytkami. To było całe moje doświadczenie z barbecue, żeberka. Wtedy mój przyjaciel nauczył mnie, jak je prawidłowo przyrządzać - tak jak robimy to teraz w restauracji. Zacząłem robić sosy, które posmakowały ludziom i właśnie w taki sposób powstał „Rock N Roll Ribs”.

Skąd w muzyku narodziła się potrzeba stworzenia nowej restauracji w Stanach Zjednoczonych, podczas gdy na co dzień mieszka na innym kontynencie? Nicko ma swoje powody…

To było dla nas marzenie, które w końcu doszło do skutku. Muszę być szczery, to nie jest biznes, na którym zarabiamy spore pieniądze, ale sprawiamy, że wielu ludzi się uśmiecha i stają się szczęśliwsi. Ja też jestem bardzo szczęśliwy, to wspaniałe! Kocham momenty, w których spotykam osoby, które mówią mi rzeczy w stylu: „To najlepsze żeberka, jakie jadłem!” albo „Twoja wędzona wieprzowina jest nie do przebicia”. To ogrzewa moje serce!

Gdybyście chcieli wpaść do knajpy Nicko McBraina, tutaj macie adres!

Rock N Roll Ribs
4651 State Rd. 7 (US441)
Coral Springs, FL 33073
954-345-RIBZ (7429)

Sprawdźcie najpierw co możecie tam zjeść!

MENU-REDO-03-2014-FRONT-D
MENU-REDO-03-2014-BACK-D
Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.