Nie żyje George Michael. Miał 53 lata

Justyna Kierzkowska
26.12.2016 00:56
Nie żyje George Michael. Miał 53 lata Fot. MIGUEL MEDINA/AFP/EAST NEWS

Brytyjski artysta zmarł 25 grudnia 2016 w spokoju w swoim domu w Oxfordshire w Wielkiej Brytanii.

O śmierci artysty poinformowało BBC News. Według brytyjskiej policji śmierci nie towarzyszyły żadne podejrzane okoliczności, zaś piosenkarz zmarł w swoim domu w swoim domu w Oxfordshire w Wielkiej Brytanii, otoczony opieką bliskich.
Przyczyną śmierci George'a Michaela była niewydolność serca - poinformował menadżer gwiazdy, Michael Lippman. Dodał też, że wokalista nie miał wcześniej żadnych problemów z sercem. Jest to ocena wstępna, a dokładna, oficjalna przyczyna śmierci zostanie podana po przeprowadzeniu sekcji zwłok. Wiadomo jednak, że w ostatnich latach zmagał się z uzależnieniami, m.in. od alkoholu i narkotyków. 

Rodzina Georga Michaela wydała specjalne oświadczenie, w którym poprosiła o uszanowanie prywatności.

Z wielkim smutkiem musimy potwierdzić, że nasz ukochany syn, brat i przyjaciel George zmarł spokojnie w domu w okresie Bożego Narodzenia.

George Michael rozpoczął karierę w latach 80. i jako wokalista grupy Wham! nagrał takie utwory, jak „Careless Whispers”, „Wake me up before you go go” i „Last Christmas”. W czasie prawie 30 lat kariery muzycznej udało mu się sprzedać ponad 100 milionów płyt.

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.