Nikki Sixx z Motley Crue wyda kolejną książkę. O czym będzie "The First 21"?

17.06.2021 12:08
Nikki Sixx z Motley Crue wyda kolejną książkę. O czym będzie "The First 21"? Fot. London Entertainment / Splash /EAST NEWS

Nikki Sixx z Motley Crue postanowił wydać kolejną, po "Heroin Diaries", książkę o swoim życiu. Ta ma opowiedzieć o jego dzieciństwie i młodości, gdy stawiał pierwsze kroki w świecie muzyki.

Nikki Sixx zamierza wydać kolejną książkę

Basista Nikki Sixx z Motley Crue zamierza opowiedzieć o swoich latach młodości w nadchodzącej książce "The First 21: How I Became Nikki Sixx". Pamiętnik/biografia zadebiutuje w sklepach już 19 października za pośrednictwem Hachette Books.

Polecamy

Sixx opowiedział o książce w oficjalnym oświadczeniu wydanym na łamach zagranicznych portali. Jak czytamy:

Słyszeliście opowieści o przepychu i degeneracji. O szczytach i absolutnych dołach życia w zespole rockowym. To jest zupełnie inna historia - to jest ta, która doprowadziła do tych wszystkich legend.

A jaki będzie temat? Pierwsze 21 lat życia Nikkiego Sixxa:

To intymna, osobista historia o tym, jak niewinny chłopiec z Idaho - z ogromnym zapałem do muzyki, miłości i sławy - stał się Nikki Sixx. Wierzę, że nasze pierwsze 21 lat na naszym świecie ma ogromny wpływ na to, kim jesteśmy. To opowieść o moich pierwszych 21 latach i mam nadzieję, że może was zainspiruje albo chociaż da wam sporo zabawy.

Polecamy

A to opis książki, który wydało wydawnictwo:

W Los Angeles, Frank mieszkał ze swoją ciotką i wujkiem - prezesem Capitol Records. Ale do szczytu była daleka droga. Niedługo potem mieszkał sam, pracował jako sprzedawca alkoholu i płyt muzycznych. Nocami natomiast pracował nad swoją przyszłością - założył zespół London, a potem zmienił swoje imię - najpierw na Nikki London, potem Nikki Nine i w końcu Nikki Sixx.

Nikki Sixx opowiedział już światu w książce "The Heroin Diaries" o swoim uzależnieniu od narkomanów, natomiast o Mötley Crüe mogliśmy poczytać w książce "The Dirt", która opowiadała o wszystkich paskudnych szczegółach życia zespołu.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.