Nocny Kochanek pojawi się się w programie Kuby Wojewódzkiego

Aleksandra Degórska
12.04.2018 14:36
Zespół Nocny Kochanek|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zespół podzielił się zdjęciem z kulis programu. Sprawdźcie, kiedy będziecie mogli zobaczyć występ zespołu w telewizji.

Nocny Kochanek ma teraz naprawdę dobry czas - na koncie kapeli są dwie płyty „Hewi metal” i „Zdrajca metalu”, zespół zagrał na Przystanku Woodstock 2017, większość koncertów jest wyprzedanych. Co więcej kapela zdobyła 4 statuetki na Gali Płyty Rocku Antyradia 2017.

Muzycy mają naprawdę oddanych fanów, którzy śledzą każde poczynanie swoich idoli. Zespół kuje żelazo póki gorące i teraz pojawi się w TVN w programie u Kuby Wojewódzkiego. Nocny Kochanek podzielił się tą nowiną w swoich social mediach udostępniając zdjęcie z prowadzącym. 

Nocny Kochanek u Kuby Wojewódzkiego

Odcinek z zespołem pojawi się 17 kwietnia 2018 o godzinie 22:30. Nocny Kochanek wystąpi w programie zarówno jako gość, jak również zagra na scenie. 

Na oficjalnym profilu Kuby Wojewódzkiego na Facebooku pojawiło się także wideo zapowiadające nadchodzący odcinek.

Koncerty Nocnego Kochanka

Najbliższy koncert zespołu odbędzie się 13 kwietnia 2018 w Kruklankach, 14 kwietnia 2018 w Olsztynie, 20 kwietnia 2018 w Krakowie, 21 kwietnia 2018 we Wrocławiu oraz 27 kwietnia 2018 w Wejherowie. Jeżeli zatem stęskniliście się za kapelą, to możecie już niedługo zobaczyć muzyków na scenie.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.