Nocny Król zaśpiewał cover The White Stripes "Seven Nation Army" [WIDEO]

Aleksandra Degórska
12.04.2019 15:56
The White Stripes w coverze Nocnego Króla z Gry o tron|undefined Fot. kadr z wideo

Czy postać z "Gry o tron" jest dobrym muzykiem? Przekonajcie się na własne uszy!

Riff z tej piosenki kojarzy chyba każdy, a co ciekawe wytwórnie z Wielkiej Brytanii i USA w ogóle nie były zainteresowane takim "monotonnym" singlem. Jack White jednak wiedział swoje i miał rację - jako dowód wystarczy wspomnieć, że magazyn Rolling Stone w 2008 roku umieścił piosenkę na 21. pozycji w rankingu 100 największych utworów gitarowych wszech czasów. Numer doczekał się już wielu coverów, m.in. w wykonaniu zwierząt, ale jeśli czekacie na coś bardziej absurdalnego, to mamy coś dla Was.

Nocny Król zaśpiewał cover The White Stripes "Seven Nation Army"

Czy Wy też już nie możecie się doczekać premiery ostatniego sezonu "Gry o tron"? W internecie co rusz pojawiają się kolejne informacje na temat produkcji, nie brakuje również coverów piosenek z serialu, np. motywu z "Gry o tron" w metalowej wersji. Co jeszcze można wymyślić? Zawsze można sięgnąć po słynny utwór The White Stripes i przerobić go na piosenkę wyśpiewaną przez jedną z postaci z serialu.

Przeczytaj także

Czy Nocny Król potrafi śpiewać? Okazuje się, że i owszem. Postać nie tylko chce pogrążyć w ciemności całe Westeros, ale też zaistnieć jako gwiazda rocka. Przekonajcie się, jak brzmi cover The White Stripes w wykonaniu Nocnego Króla.

Przeczytaj także

"Gra o tron" 8 - kiedy premiera?

Jak zakończy się walka o Żelazny Tron? Pierwszy z sześciu odcinków finałowego sezonu "Gry o tron" trafi na HBO i HBO GO już 15 kwietnia 2019 roku.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.