Nothing But Thieves „na haju” w nowym teledysku

Justyna Kierzkowska
05.10.2015 14:04
Nothing But Thieves „na haju” w nowym teledysku Fot. kadr z wideo

Grupa zaprezentowała klip do utworu „If I Get High” z nadchodzącej debiutanckiej płyty. Jak brzmią muzycy w nowym numerze? 

Premiera albumu „Nothing But Thieves” zaplanowana jest na 16 października 2015 roku. „If I Get High” to piąty numer z nowego krążka. W teledysku można zobaczyć fragmenty koncertów, próby w studiu nagraniowym oraz podejrzeć, w jaki sposób wokalista Conor Mason, gitarzysta Joe Langridge-Brown, perkusista James Price, gitarzysta Dominic Craik i basista Philip Blake spędzają czas wolny. 

Jak muzycy sprawdzili się w wideo?

W wywiadzie z sierpnia 2015 roku Joe Langridge-Brown przyznał, że zespół spotykał się w garażu, żeby tworzyć kolejne numery.

Jesteśmy zespołem już ponad cztery lata, przez dwa nie występowaliśmy. Po prostu siedzieliśmy w garażu i pisaliśmy, pisaliśmy, pisaliśmy aż w końcu byliśmy gotowi nagrywać i wydawać kolejne single. Ten rok był naprawdę niesamowity.

Wiemy też, jak będzie wyglądała okładka krążka. Na grafice ukaże się czarny koń wyłaniający się z mgły.

Nothing But Thieves

Na albumie „Nothing But Thieves” znajdzie się 12 kompozycji, zaś wersja deluxe zostanie poszerzona o dodatkowe 4 utwory. 

Tracklista:

 1. Excuse Me 
 2. Ban All the Music
 3. Wake Up Call 
 4. Itch 
 5. If I Get High 
 6. Graveyard Whistling 
 7. Hostage 
 8. Trip Switch 
 9. Lover, Please Stay 
 10. Drawing Pins 
 11. Painkiller 
 12. Tempt You (Evocatio)

Wersja deluxe:

 1. Honey Whiskey
 2. Hanging
 3. Neon Brother
 4. Six Billion

Z okazji wydania płyty grupa wyruszy także w trasę koncertową. Zespół zagra w Polsce 8 listopada 2015 roku w warszawskim klubie Proxima. Bilety w cenie 55 złotych można kupować m.in. za pomocą platformy eBilet.pl.

Zespół na swoim Facebooku opublikował już plakat zapowiadający koncert w stolicy Polski.

Proxima Fot. foto: materiały prasowe

Czekacie na nową płytę Nothing But Thieves?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.