Nowy raport ujawnia, ile pieniędzy miesięcznie zarabia Slash

Kamil Kacperski
15.06.2018 15:05
Nowy raport ujawnia, ile pieniędzy miesięcznie zarabia Slash Fot. Wayne Drought / Splash News/EAST NEWS

Dokumenty rozwodowe Slasha przedstawiają mniej więcej kwoty, które Slash zarabia miesięcznie. Jak nietrudno się domyślić, muzyk raczej nie ma powodów do narzekania na pensję.

Sprawie rozwodowej gitarzysty Guns N' Roses przyjrzał się portal The Blaster, który dotarł do dokumentów, które opisywały warunki rozstania się gitarzysty ze swoją żoną, Perlą Ferrar. Według nich, Slash sam zaproponował, że kobieta będzie miała prawa rodzicielskie nad ich dwójką dzieci, natomiast sąd zarządził, że muzyk będzie płacił co miesięczne alimenty w wysokości 39 tysięcy dolarów.

Dzieciaki Slasha będą otrzymywały 1,8% przychodów gitarzysty aż do 2036 roku. Co ciekawe - muzyk zobowiązał się również płacić kobiecie 100 tysięcy dolarów miesięcznie w ramach „wspierania partnerki”, aż do czasu jej lub swojej śmierci lub ponownego małżeństwa. Poniżej znajdziecie pełen raport przygotowany przez The Blaster:

Według zaproponowanej przez Slasha umowy, Perla ma otrzymać pełne prawa rodzicielskie. Sąd orzekł, że Slash będzie płacił 39 tysięcy dolarów miesięcznie w ramach alimentów, a jego dzieci będą otrzymywały 1,8% jego przychodów aż do 2036 roku.Muzyk zobowiązał się również płacić kobiecie 100 tysięcy dolarów miesięcznie w ramach „wspierania partnerki”, aż do czasu jej lub swojej śmierci lub ponownego małżeństwa.Slash otrzymał prawo do zachowaniu wielu ważnych rzeczy, takich jak: jego udziały w Guns N' Roses i innych firmach, jego prawa autorskie i parenty oraz kilka kont bankowych.Jego kolekcja gitar i innych instrumentów również zostaje bezpieczna, razem z jego Fordem F-150. Obydwoje kupili sobie ostatnio nowe domy, także nie było konfliktu o nieruchomości, natomiast Perla i tak zostanie właścicielką jednego z ich domów w Los Angeles.Powiodło jej się pod względem aut: otrzymała Range Rovera z 2014 roku, Mercedesa AMG z roku 2015 oraz Mercedesa GL450 z 2015.Slash wyjawił również swoje miesięczne przychody, które wynoszą ponad 345 tysięcy dolarów miesięcznie. Perla nie opublikowała swoich, ale gitarzysta stwierdził, że nie potrzebuje ich zobaczyć, tylko chce jak najszybciej zakończyć cały proces.

Według raportu, muzyk zarabia około 345 tysięcy dolarów miesięcznie, czyli grubo ponad milion złotych. Nie sprawia to, że znajdzie się na listach najbogatszych ludzi na świecie, ale możemy się chyba wszyscy zgodzić, że nie pogardzilibyśmy takimi miesięcznymi pensjami. Z resztą nawet roczne przychody takiego rzędu również pozwalałyby na w miarę komfortowy styl życia.

Guns N’ Roses w Polsce

Guns N’ Roses obecnie są w trakcie trasy koncertowej „Not In This Lifetime…Tour”, która obejmuje 18 koncertów na terenie Europy. W jej ramach grupa odwiedzi również Polskę. Axel Rose, Slash i Duff Mc Kagan 9 lipca 2018 roku zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bilety od 220 złotych znajdziecie na ebilet.pl.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.