Nowy singiel Tilla Lindemanna. Jak brzmi "Steh Auf"?

13.09.2019 15:16
Till Lindemann Rammstein |undefined Fot. . materiały prasowe/Universal Music

Wokalista zespołu Rammstein, Till Lindemann, opublikował niedawno zwiastun nowej płyty. 13 września 2019 roku w sieci pojawi się pierwszy singiel promujący nadchodzące wydawnictwo.

Frontman Rammsteina poza występami ze słynnym niemieckim zespołem ma również inny projekt. W 2013 roku Till Lindemann razem z Peterem Tägtgrenem założyli zespół Lindemann. Po dwóch latach kapela wydała debiutancki album, na którym znajdują się piosenki w języku angielskim. Na "Skills in Pills" pojawiło się 10 kompozycji, a singlem promującym krążek był "Praise Abort". Fani nie mogą się doczekać kolejnego wydawnictwa.

Till Lindemann wydał nowy singiel. Jak brzmi "Steh Auf"?

Till Lindemann był dotychczas zajęty pracą nad nowym albumem Rammsteina. Płyta ukazała się 17 maja 2019 roku. Zespół wyruszył w trasę koncertową, na której promował płytę "Rammstein". Kapela odwiedziła również Polskę. Teraz wokalista może skupić się na solowym projekcie. Jak brzmi pierwszy singiel z nadchodzącej płyty? 

Przeczytaj także

Rammstein w Polsce w 2020 roku

Rammstein ponownie zagra w Polsce. Zespół wróci do nas 17 lipca 2020 roku i wystąpi na warszwskim PGE Narodowym. Rammstein zagra w stolicy z okazji drugiej części trasy "Stadium Tour". Bilety są w cenie od 220 do 440 złotych.

Zobacz także: Rammstein zagra w Warszawie w 2020 roku

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.