„Nóż” zespołu Illusion w kobiecym wykonaniu?

Robert Skowronski
24.09.2015 14:02
„Nóż” zespołu Illusion w kobiecym wykonaniu? Fot. kadr z wideo + Google Translator

Klasyka polskiego ciężkiego grania, kultowy utwór grupy Illusion, czyli „Nóż”. Redakcja Antyradio.pl znalazła wersję, która może śmiało konkurować z oryginałem... zwłaszcza, jeżeli jest się w połowie głuchym :)

Potężny riff i obdarzony chrypą głos Tomasza „Lipy” Lipnickiego na stałe zapisały się w historii polskiego metalu. Jeżeli tylko zespół pojawia się na scenie, to można być pewnym, że fani będą rządni usłyszenia tego kawałka, który znalazł się w 1994 roku na drugiej płycie kapeli.

Na palcach jednej ręki można by policzyć śmiałków, którzy podjęli samobójczą próbę zmierzenia się z tym utworem. Jednak już ze świecą szukać tych, którzy dorównaliby oryginałowi. Chcąc spróbować stworzyć godny cover tego numeru z łatwością można ponieść klęskę. Komuś udało się jednak wyjść z tej muzycznej potyczki zwycięsko. Komu? Kobiecie!

Tę niezwykłą postać prezentuje Wam serwis Antyradio.pl:

Mamy nadzieję, że artystce uda się przebić na światowe rynki. Czekamy na jej nowy materiał, czy to złożony z coverów, czy też z autorskich kompozycji. Przyszłość polskiej muzyki nie jest zagrożona, dopóki jest z nami kobiecy głos z Google Translatora!

Jak Wam się podoba kobieca wersja „Noża” zespołu Illusion? :)

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.