Nu metal z kukurydzy to...

Magda Słomka
23.04.2015 13:36
Nu metal z kukurydzy to... Fot. kadr z wideo

...oczywiście Korn. Skąd wzięła się nazwa zespołu i co w klipie robi wokalista Deftones? Zobaczcie, jak wygląda prawdziwe zbożowe piekło!

Oto historia początków zespołu Korn w pigułce, a raczej w ziarnku popcornu... Jeśli chcecie na własne oczy przekonać się o tym, jak bardzo Jonathan Davis jest uzależniony od słonej przekąski, jak wyglądał jego misterny plan przechwycenia nazwy kapeli i na kogo Chino Moreno napada z nożem w ręku – znaleźliście się w odpowiednim miejscu.

Jesteście gotowi na warzywne zatrzęsienie? Kto by nie chciał usłyszeć kapel o nazwach takich jak Black Cabbage, Yam of God, Rage Against The Mungbean, Kalestorm, Black Lentil Society? Ich twórczość jeszcze niestety nie jest nam znana... Na razie posłuchajcie zatem przeróbki kawałków „Blind” i „Freak on the Leash” zespołu Korn oraz „7 Words” Deftones w wersji kukurydzianej!

Zaczęło się niewinnie od... zafajdanej kuwety. Jeśli nie pamiętacie pierwszego wideo autorstwa Joeya Silera jakie umieściliśmy na Antyradio.pl, obejrzyjcie klip z przeróbką kawałka Alice In Chains, czyli Kitties In Chains „Cat In The Box”!

Co ten popcorn robi z człowiekiem... To wszystko pewnie przez nadmierną ilość soli...

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.