Oficjalny zwiastun „Suicide Squad” z Jaredem Leto

Robert Skowronski
14.07.2015 07:59
Oficjalny zwiastun „Suicide Squad” z Jaredem Leto Fot. kadr z wideo

Po tym jak trailer „Suicide Squad”, filmu w którym zagra m.in. Will Smith i Jared Leto, wyciekł do sieci, studio Warner wydało oświadczenie, że nie ma zamiaru w najbliższym czasie publikować zwiastuna w wysokiej jakości. Na nasze szczęście był to blef.

Dystrybutor usilnie walczył z zahamowaniem rozpowszechniania trailera, który został nagrany telefonem przez jednego z widzów obecnego na ich panelu na Comic-Conie. Jeżeli nie jesteś w stanie z czymś wygrać to poddaj się temu - tak też postąpiło studio, czego efektem oficjalny zwiastun w wysokiej jakości filmu w reżyserii Davida Ayera, w którym w Jokera wcieli się wokalista 30 Seconds to Mars. Zobacz!

My cieszymy się z podjętej decyzji, jednak Sue Kroll, szef działu marketingu Warner Bros., uważa, że była to przykra konieczność:

Żałujemy tej decyzji, gdyż naszym zamiarem było uczynienie tego zwiastuna ekskluzywnym materiałem dla obecnych na Comic-Conie. Nie możemy jednak pozwolić, żeby film był reprezentowany przez trailer o tak niskiej jakości, który pochodzi z pirackiego wycieku i został wykradziony z naszej prezentacji.

Z obrotu sprawy nie jest również zadowolony sam twórca, David Ayer, który uważa, że to co się stało nie było „fajne”. Jest też zdania, że to nie w porządku w stosunku do osób, które musiały czekać w długiej kolejce, aby zobaczyć zwiastun. Poza tym on sam chciał, aby widzowie inaczej dotarli do tego materiału.

Na premierę filmu przyjdzie nam poczekać do sierpnia 2016 roku. Zdaniem Willa Smitha, który także był obecny na Comic-Conie, obraz jest wart wyczekiwania na niego, gdyż:

Wydajemy coś, co jest absolutnie fantastyczne. Wizja Davida Ayera jest czymś poważnym.

Jak teraz podoba Wam się trailer „Suicide Squad”, gdy jest już obecny w wysokiej jakości obrazu?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.