Olej karpia! Zjedz w Mac Sabbath!

Magda Słomka
24.12.2014 12:14
Olej karpia! Zjedz w Mac Sabbath! Fot. kadr z wideo

Oto nowy cover band, w którym wokalista zamiast „zwykłych” nietoperzy je Bat Burgery... Posłuchajcie przeróbki „Iron Man” zatytułowanej „Frying Pan” (po polsku: „Patelnia”)!

Nastała era mac metalu i fast food metalu! Wyobrażaliście sobie kiedyś, że będziecie mieli okazję oglądać zespół przebrany za postacie z McDonald's, który przerabia piosenki Black Sabbath i śpiewa w nich o patelniach i cholesterolu? No to już macie.... To jest tak złe, że replay naciska się sam...

Tutaj, zamiast i tak już przerażającego Ronalda McDonalda, śpiewa Ronald Osbourne, gitarowe riffy Tony'ego Iommiego próbuje naśladować Mayor McCheese, na bębnach znajdziemy Hamburglara, a królem basu jest tu fioletowy Grimace z leniwym językiem.

Mało Wam? To nie wszystko! Na tej stronie internetowej znajdziecie kolejny cover fast foodowego zespołu, „Pair-a-buns”, czyli przeróbkę kawałka „Paranoid”. Ciekawe czy Książę Ciemności cieszy się z takiej konkurencji...

Jeśli pokochaliście tych dziwaków, tutaj możecie kupić sobie ich koszulki!

macc

Dalej wspominacie Happy Meala z uśmiechem, czy to już raczej przerażenie?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.