Open'er Festival 2020 odwołany. Przyczyną jest chęć ochrony festiwalowiczów

Kamil Kacperski
29.04.2020 13:06
Open'er Festival 2020 odwołany. Przyczyną jest chęć ochrony festiwalowiczów Fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/East News

Smutna wiadomość dla wszystkich tych, którzy wybierali się na tegoroczną edycję Open'era - festiwal został oficjalnie odwołany przez organizatorów imprezy.

Tegoroczna edycja Open'er Festival miała się odbyć w dniach 1-4 lipca. Wśród tegorocznych gwiazd znaleźli się tacy artyści, jak m.in. Taylor Swift, A$AP Rocky, Twenty One Pilots, czy Kendrick Lamar. Niestety, z powodów nie do końca zależnych od organizatorów, Open'er Festival 2020 został odwołany. Zapowiedziano jednak, że impreza powróci w przyszłym roku, a także podano daty Open'era 2021. 

Open'er Festival 2020 odwołany

W oficjalnym oświadczeniu organizatorów możemy przeczytać, że Open'er Festival powróci w 2021 roku - tym razem impreza odbędzie się w dniach 30 czerwca - 3 lipca. Festiwalowicze powinni również zatrzymać swoje bilety. Jak poinformowano, karnety i bilety na tegoroczną imprezę będą ważne również podczas Open'era 2021. Natomiast 1 lipca 2020 roku ruszy sprzedaż kolejnych biletów na Open'era 2021 - Regular Tickets w cenie 649 zł (karnet 4 - dniowy) 459 zł (karnet weekendowy) oraz 315 zł (bilet jednodniowy).

Przeczytaj także

Powodem decyzji organizatorów jest oczywiście obecna sytuacja na świecie i panująca epidemia koronawirusa. 

opener1 Fot. foto: materiały prasowe/Open'er

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz wziąć udziału w festiwalu w nowym terminie, to AlterArt przygotował plan również na taką możliwość. Jako posiadacz vouchera zyskasz pierwszeństwo zakupu biletów w ramach specjalnej przedsprzedaży na wydarzenia organizowane przez agencję w 2021 roku.

Z uwagi na wyjątkową sytuację epidemiologiczną AlterArt prosi o cierpliwość - wkrótce ma się skontaktować mailowo z każdą osobą, która zakupiła bilety za pośrednictwem serwisów internetowych altersklep.pl oraz ebilet.pl. Bilety zakupione w stacjonarnych punktach sprzedaży również zachowują ważność na nowy termin festiwalu.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.