Open'er Festival 2020 odwołany. Przyczyną jest chęć ochrony festiwalowiczów

Kamil Kacperski
29.04.2020 13:06
Open'er Festival 2020 odwołany. Przyczyną jest chęć ochrony festiwalowiczów Fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/East News

Smutna wiadomość dla wszystkich tych, którzy wybierali się na tegoroczną edycję Open'era - festiwal został oficjalnie odwołany przez organizatorów imprezy.

Tegoroczna edycja Open'er Festival miała się odbyć w dniach 1-4 lipca. Wśród tegorocznych gwiazd znaleźli się tacy artyści, jak m.in. Taylor Swift, A$AP Rocky, Twenty One Pilots, czy Kendrick Lamar. Niestety, z powodów nie do końca zależnych od organizatorów, Open'er Festival 2020 został odwołany. Zapowiedziano jednak, że impreza powróci w przyszłym roku, a także podano daty Open'era 2021. 

Open'er Festival 2020 odwołany

W oficjalnym oświadczeniu organizatorów możemy przeczytać, że Open'er Festival powróci w 2021 roku - tym razem impreza odbędzie się w dniach 30 czerwca - 3 lipca. Festiwalowicze powinni również zatrzymać swoje bilety. Jak poinformowano, karnety i bilety na tegoroczną imprezę będą ważne również podczas Open'era 2021. Natomiast 1 lipca 2020 roku ruszy sprzedaż kolejnych biletów na Open'era 2021 - Regular Tickets w cenie 649 zł (karnet 4 - dniowy) 459 zł (karnet weekendowy) oraz 315 zł (bilet jednodniowy).

Przeczytaj także

Powodem decyzji organizatorów jest oczywiście obecna sytuacja na świecie i panująca epidemia koronawirusa. 

opener1 Fot. foto: materiały prasowe/Open'er

Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz wziąć udziału w festiwalu w nowym terminie, to AlterArt przygotował plan również na taką możliwość. Jako posiadacz vouchera zyskasz pierwszeństwo zakupu biletów w ramach specjalnej przedsprzedaży na wydarzenia organizowane przez agencję w 2021 roku.

Z uwagi na wyjątkową sytuację epidemiologiczną AlterArt prosi o cierpliwość - wkrótce ma się skontaktować mailowo z każdą osobą, która zakupiła bilety za pośrednictwem serwisów internetowych altersklep.pl oraz ebilet.pl. Bilety zakupione w stacjonarnych punktach sprzedaży również zachowują ważność na nowy termin festiwalu.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.