Ozzy Osbourne przeszedł poważną operację. Wokalista napisał wiadomość do swoich fanów

17.06.2022 12:25
Ozzy Osbourne z Black Sabbath Fot. Andrzej Banas/Polska Press/East News

Ozzy postanowił poinformować swoich fanów, jak się czuje. Również jego żona napisała wiadomość do fanów wokalisty Black Sabbath.

13 czerwca 2022 Ozzy Osbourne przeszedł operację szyi. Niestety z powodu problemów zdrowotnych wokalista Black Sabbath nie jest w stanie normalnie się poruszać. Jego żona, Sharon wyznała w wywiadzie, że operacja jest poważna i od jej wyniku zależy reszta życia Ozzy'ego. 

Polecamy

Ozzy Osbourne przeszedł poważną operację. Wokalista napisał wiadomość do swoich fanów

Tuż przed poniedziałkową operacją Ozzy wrzucił na swój profil na Facebooku piosenkę ''I Love You All'', dziękując w ten sposób swoim fanom za wsparcie. Wokalista wyszedł już ze szpitala i napisał specjalną wiadomość dla swoich wielbicieli:

Jestem już w domu, wróciłem ze szpitala i dochodzę do siebie. Czuję miłość i wsparcie fanów i chcę wam podziękować za wasze myśli, modlitwy i życzenia powrotu do zdrowia.

Polecamy

Do operacji doszło w Los Angeles i w sieci pojawiły się zdjęcia wykonane przed szpitalem w momencie, gdy muzyk opuszczał budynek. 

Również Sharon Osbourne podziękowała fanom i zdradziła, że ''Ozzy ma się dobrze i jest na dobrej drodze do wyzdrowienia''.

Ostatnio Ozzy wyznał podczas wywiadu, że powoli zaczyna myśleć nad emeryturą:

W wieku 73 lat jest k*rwa całkiem nieźle. Nie planuje się nigdzie wybierać, ale mój czas w końcu nadejdzie.

Mimo problemów zdrowotnych, Ozzy wszedł do studia i w kwietniu 2022 roku potwierdził, że jego nowy album jest już gotowy. Na razie nie wiemy, kiedy płyta pojawi się na sklepowych półkach, ale zapewne nie będziemy musieli długo czekać na premierę. 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.