Ozzy Osbourne – tytan pracy?

Urszula Drabińska
20.10.2014 10:57
Ozzy Osbourne – tytan pracy? Fot. Kevin Burkett, CC BY-SA 2.0

Zdrowy tryb życia służy Ozzy’emu. Ledwo zapowiedział kolejny album Black Sabbath oraz trasę, chwilę później wydał „Memoirs of a Madman”. A po głowie chodzi mu jeszcze...

... kolejna solowa płyta! Okazuje się, że 17 najlepszych utworów Ozzy’ego Osbourne’a wydanych 17 października 2014 roku na płycie „Memoirs of a Madman” miało tylko przypomnieć fanom, że artysta nie zakończył solowej kariery.

Teraz ujawnił, że choć w ostatnich latach intensywnie nagrywał i koncertował z Black Sabbath, znalazł również czas dla siebie.

Chciałem wszystkim dać znać, że nie zakończyłem solowej kariery. (...) Jestem w trakcie gromadzenia materiału. Jak na razie współstworzyłem jakieś 3 piosenki na solowy album.

Wiemy też już trochę, jak one będą brzmieć.

Na następnej płycie chcę wrócić do korzeni.

W jednym z wywiadów jego perkusista, Tommy Clufetos, zasugerował, że oznacza to mniej technologii, a więcej wzmacniaczy i bębnów.

Kiedy możemy spodziewać się czegoś z nowej płyty? Najpierw podobno ukazać się ma 14. album Black Sabbath, potem jeszcze Ozzy Osbourne, Tony Iommi, Geezer Butler chcą ruszyć w promującą ją trasę. Książę Ciemności nie pozostawia złudzeń:

Zajmie to jeszcze jakieś 2–3 lata, zanim znów wypuszczę solową płytę, „Memoirs of a Madman” mówi fanom, że to jeszcze nie koniec.

Póki Ozzy się trzyma, to na pewno nie koniec. Jego gitarzysta Gus G. zdradził niedawno, że Osbourne podpisał kontrakt na jeszcze 3 solowe albumy.

Solową dyskografię Osbourne’a na razie zamyka „Scream” z 2010 roku.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.